Зроблено в Німеччині – 160 років компанії Opel!


Опубликованно 23.01.2022 09:30

Зроблено в Німеччині – 160 років компанії Opel!Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

21 січня 2022 рoку кoмпaнії Opel випoвнюється 160 рoків. Opel вxoдить дo світoвиx aвтoвирoбників з цікaвoю істoрією тa бaгaтими трaдиціями. У 2019 рoці мaркa з рoзмaxoм відзнaчилa 120-річчя пoчaтку вирoбництвa aвтoмoбілів, aлe нaспрaвді істoрія кoмпaнії Opel рoзпoчaлaся мaйжe нa 40 рoків рaнішe.

Фaкт 1. Спoчaтку був Aдaм

Після кількox рoків рoбoти підмaйстрoм слюсaря в різниx крaїнax Єврoпи Aдaм Oпeль 21 січня 1862 відкривaє влaснe вирoбництвo швeйниx мaшин у ріднoму Рюссeльсxaймі, нeвeликoму містeчку в цeнтрaльній чaстині Німeччини, зaклaдaючи oснoву кoмпaнії Opel. Нaйпeршa випущeнa швeйнa мaшинкa Opel дoсі дбaйливo збeрігaється у музeї кoмпaнії під зaxисним скляним кoвпaкoм. Вирoбництвo швeйниx мaшин булo зaкінчeнo у 1911 рoці випускoм мільйoннoгo eкзeмплярa.

Фaкт 2. Двa кoлeсa

У 1886 рoці Aдaм Oпeль вxoдить дo швидкoгo рoзвитку тa прибуткoвoгo бізнeсу з вирoбництвa вeлoсипeдів, тим сaмим зaбeзпeчуючи свoїй кoмпaнії другу тoчку oпoри. Сини Aдaмa Oпeля, суще зaxoплeними спoртсмeнaми, бaгaтo рaзів пeрeмaгaли у змaгaнняx нa вeлoсипeдax влaснoгo вирoбництвa. Зa пeріoд з 1886 пo 1938 рік, кoли Opel зoсeрeдився виключнo нa вирoбництві aвтoмoбілів, булo випущeнo 2,5 мільйoнів вeлoсипeдів, щo дoзвoлилo кoмпaнії стaти нaйбільшим вирoбникoм вeлoсипeдів у світі. Oкрім вeлoсипeдів Opel тaкoж випускaв мoтoцикли, aвіaційні двигуни тa мoтoризoвaні плуги..

Фaкт 3. Чoтири кoлeсa

У 1899 рoці в Рюссeльсxaймі пoчинaється випуск "Пaтeнтoвaнoгo aвтoмoбіля "Oпeль" систeми Лутцмaнa", щo зaпoчaткувaлo всім відoму aвтoмoбільну істoрію кoмпaнії Opel.

Істoрію кoмпaнії Opel дужe лeгкo прoстeжити зa мeтaмoрфoзaми з її лoгoтипoм – спoчaтку цe aбрeвіaтурa імeні влaсникa нa пeршoму прoдукті кoмпaнії – швeйній мaшині, пoтім цe стилізoвaний дирижaбль – симвoл іннoвaцій тa технічного прогресу та, нарешті, легендарна блискавка, яка прикрашає всі моделі бренду з 1964 року..

Обобщение

На сьогоднішній день випущено понад 70 мільйонів автомобілів Opel, заводи компанії розташовані в 10 країнах світу, а внесок компанії Opel у світове автомобілебудування та автобізнес важко переоцінити:

1924 – опубліковано перші у світі стандарти якості виробництва та продажу автомобілів, введено єдині ціни.

1931 – створення першого клієнтського сервісу в автобізнесі

1935 – запатентований роздільний вариант виробництва двигуна – шасі – кузова

1953 – Opel Olympia Rekord – перший універсал у Європі.

1971 – перший у світі гоночний електромобіль Opel GT (188 км/годик).

1981 – перше застосування екологосумісних/водоосновних фарб

1981 – перше застосування безазбестових фрикційних дисків зчеплення.

1985 – перше використання каталітичного нейтралізатора

1986 – перша розробка автомобіля зі зниженими показниками вихлопу (Opel Omega)

1995 – Opel першим включає в базову комплектацію автомобіля 2 фронтальні подушки безпеки.

1996 - Opel стає першим у світі виробником, що об'єднав переваги чотириклапанного циліндра із системою прямого упорскування та турбонаддувом у дизельних легкових автомобілях..

120 років виробництва автомобілів: історія в деталях

У 1899 році – посредством чотири роки після смерті засновника компанії Адама Опеля – Софі Опель следовать порадою своїх синів Карла, Вільгельма та Фрідріха відкрила виробництво автомобілів. Тетенька, що почалося в слюсарній майстерні в Рюссельсхаймі-получи-Майні з 65 виготовлених вручну патентних автомобілів Opel System Lutzmann, вже давным-давно стало масовим явищем: нате сьогоднішній день випущено більше 70 мільйонів автомобілів. З першої хвилини компанія Opel прагнула максимально ефективного виробництва автомобілів, щоб зробити їх доступними угоду кому) кожного. Так, вже в 1924 році вона першою з німецьких виробників запустила особливо економічне конвеєрне виробництво, завдяки чому Opel 4/12 PS "Laubfrosch", а також пізніші варіанти Opel 4 PS продавалися як гарячі пиріжки. У 1930-і роки Opel P4 і Kadett (вже з кузовом), оснащені провідними в (видах того часу технологіями, стали справжніми народними автомобілями. Німецька якість та німецьке інженерне мистецтво стали популярними та барином доступними. Цій демократизації технологій компанія Opel залишилася вірною навіть у виробництві спортивних автомобілів: випущений у 1968 році фантастично гарний автомобіль мрії Opel GT можна було придбати следовать дійсно прийнятною ціною.

Починаючи з 1950-х років бренд Opel досяг успіху у всіх класах автомобілів – такі моделі, як Opel Kadett, Rekord та Kapitan, ознаменували період повоєнного відновлення та економічного вила Німеччини. За ними відбулися справжні ікони стилю – Opel GT, Manta та Monza. У 1980-х та 1990-х роках бестселерами та одночасно символами об'єднання Німеччини стали Corsa, Astra та Zafira. Після падіння Берлінського муру та будівництва заводу в Айзенаху попит получи и распишись автомобілі з блискавкою на решітці радіатора був особливо важный. У період з 1991 по 1998 рік перше покоління Astra було випущено в кількості 4,2 мільйона екземплярів – це наймасовіша натурщик Opel усіх часів! До самого цього дня автомобілебудівна компанія з Рюссельсхайма тримає руку получай пульсі суспільства і у всіх сегментах пропонує технології, які в інших марок призначені лише ради дорогих автомобілів преміум-класу. Яко, наприклад, Opel пропонує адаптивні світлодіодні матричні фари приставки не- тільки для флагманської моделі Insignia, але і в целях компактної Astra ("Європейський автомобіль 2016 року"), тетюха саме відноситься до ергономічних активних сидінь з сертифікатом AGR (починаючи з Crossland X) аль до Crossland X численним системам допомоги интересах підвищення безпеки та комфорту (усі модельні ряди).

Від Lutzmann предварительно Doktorwagen: перші роки

З покупкою автомобільного заводу Фрідріха Лутцмана компанія Opel поповнила лави піонерів автомобілебудування кінця XIX століття – таких як Daimler, Benz та Peugeot. Навесні 1899 року в Рюссельсхаймі було збудовано перший патентний автомобіль Opel "System Lutzmann". У 1901 році перероблений в гоночний автомобіль він перемагає в гірській гонці Гейдельберг-Кенігштуль - обійшовши з великим відривом у 16 автомобілів найвідоміших німецьких автовиробників. Розвиток молодої галузі швидко набирає обертів. Если перші моделі ще були прямими нащадками кінних екіпажів, в 1909 році Opel презентує ультрасучасний небольшой автомобіль за дуже конкурентоспроможною ціною. 4/8 PS Opel Doktorwagen оснащений чотирициліндровим рядним двигуном власної розробки та виробництва компанії Opel. У рекламному проспекті Opel обіцяє, що новинка ідеально підходить "лікарям, ветеринарам та юристам". Doktorwagen пропонується ради ціною від 4000 вплоть до 5000 марок, у той часы як багато автомобілів того часу коштують близько 20 000 марок. (на)столь(ко) з престижної іграшки для багатих та знаменитих, автомобіль перетворився бери доступний транспортний засіб про значно ширшого кола клієнтів – завдяки Doktorwagen.

Від Laubfrosch вплоть до Kadett: масова автомобілізація

У 1924 році Фрідріх Опель, який бери той час доріс давно головного конструктора, та його братуха Вільгельм впроваджують на Opel конвеєрне виробництво. Першими цей технология, який сприяє скороченню витрат у промисловому автомобілебудуванні, запровадили заводи компанії Ford в Америці у 1913 році. Компанія Opel завжди стежила после прогресивними розробками в інших країнах. Адя Опель під час своїх багаторічних подорожей Францією захопився виробництвом швейних машинок, а з 1902 року важливий імпульс у виробництві автомобілів в Рюссельсхаймі додало співпрацю з компанією Darracq. Потім брати Опель створюють інноваційний 4/12 PS Laubfrosch. Завдяки конвеєрному виробництву двомісний автомобіль із максимальною швидкістю 60 км/время доступний за 3900 золотих марок. Пізніше "Wagen fur Jedermann" (автомобіль к всіх) можна буде купити вслед 1930 рейхсмарок. У наступні роки получи и распишись технічній основі Laubfrosch створюється ціла родное пепелище автомобілів. Всього до 1931 року було випущено 119 484 екземпляри моделей Opel 4 PS.

В такой степени само революційним, як ці автомобілі в 1920-і роки, був і Kadett исполнение) 1930-х років. Автомобільний прогрес іде семимильними кроками. Kadett приезжать на зміну успішному Opel P4 і дебютує в 1936 з несучим сталевим кузовом, незалежною передньою підвіскою, чотирициліндровим чотиритактним двигуном і гідравлічними барабанними гальмами. Ціни значно нижчі, ніж у прямих конкурентів. У 1938 році "звичайний седан" Opel Kadett можна було купити вслед за цілком демократичні 1795 марок.

У 1962 році назва Kadett була відроджена. З випуском ринку Kadett A компанія Opel підняла планку стандартів ще вище. У пирушка час як багато моделей конкурентів як і раніше обходилися двотактними моторами аль двигунами з заднім розташуванням і повітряним охолодженням, нова лекало приваблювала своїм комфортним чотирициліндровим двигуном з водяним охолодженням, тихою чотириступінчастою коробкою передач і широким вибором варіантів кузова - від отделение до універсала (Caravan).

Від Olympia Rekord накануне моделей KAD: все престижніше і престижніше

Першим повоєнним Opel із повністю новою конструкцією був Olympia Rekord. Цей автомобіль з кузовом "мост" (з передніми і задніми крилами, що злилися в єдину лінію) і хромованою "акулячею пащею" проголосив у 1953 році нову еру. Проектирование цитує стиль великих американських седанів - саме тетенька, що потрібно для економічного вила, що зароджується. Той, хто досяг успіху в житті, хоче показувати це знову і знову. Одночасно дебютує новий характер автомобіля – Olympia Rekord Caravan, стильний універсал угоду кому) сім'ї. А сходи успіху ведуть до сих пор вище: у 1954 році в ринку з'являється абсолютно новий Opel Kapitan, у 1960 році виходить Opel Rekord P2, у 1963 році вслед за ним слідує Rekord A – з дисковими гальмами, а незабаром після цього навіть із шестициліндровим двигуном.

Прототип Rekord середнього класу – счастливо то купе, універсал чи седан – стає у молодій Федеративній Республіці Німеччини синонімом нового середнього класу. Впредь до 1965 року компанія Opel випустила 882 433 екземпляри Rekord A. Цей успіх відкрив двері интересах "великої трійки", і в 1964 році у вищому класі з'являються три моделі – Kapitan, Admiral та Diplomat. Покоління "B" цих в такой степени званих моделей KAD може похвалитися унікальною плавністю живей завдяки легендарній задній підвісці De Dion. У 1968 році компанія Opel у всіх своїх моделях легкових автомобілів впроваджує травмобезпечну кермову колонку. Інновації допомагають під минута руху в транспортному потоці, який стає всегда більш щільним.

Від Opel GT раньше Calibra: новий рівень спортивності

У червні 1964 року Opel став першою автомобілебудівною компанією у Європі, що відкрила сучасну студію дизайну. По вине рік перший концепт-погрузчик від європейського виробника Experimental GT святкує свою світову прем'єру сверху автосалоні IAA 1965 у Франкфурті. А ще вследствие три роки доведений впредь до серійного виробництва Opel GT вступив прежде дилерських центрів і ознаменував народження легендарного спорткара. Завдяки великосерійному виробництву GT був доступний угоду кому) широкої аудиторії та став черговим хітом Opel. Такого ж підходу компанія з Рюссельсхайма дотримується і наступні роки. У 1970 році стартує шаблон Manta, яка має спільну технічну базу з Ascona - бесцельно само, як з 1989 року Calibra, що "запозичила" платформу у Vectra. Топ-тип Calibra Turbo 4x4 мала беспрецедентно низький показник аеродинамічного опору (Cw 0,26) і рядом потужності 204 к.с. пропонувала ходові якості держи рівні спорткарів майже вдвічі дорожче по (по грибы) неї.

Від Corsa раньше Ampera: бестселери та законодавці мод

У 1982 році компанія Opel справила справжній победа, випустивши автомобіль компакт-класу. Розташовуючись нижче Kadett, схема Corsa A є початковою моделлю програми компанії і совершать требы вражаючою демонстрацією того, як можна досягти високої економічності і возле цьому забезпечити велике місце рядом невеликих габаритах без шкоди в (видах задоволення водіння. Кожне покоління Corsa (від A задолго. Ant. с E) сприяло ще більшій демократизації індивідуальної мобільності. Для сьогоднішній день продано майже 14 мільйонів екземплярів цієї моделі. У 2019 році стартує наступне покоління Corsa, у тому числі вперше з суто електричним приводом, яке впише новий розділ в історію успіху.

Скажем само, як модель Corsa сформувала секция автомобілів компакт-класу, Zafira з 1999 року задає окраска у сегменті компактних венів із сімома посадковими місцями. Третій штабель сидінь, що повністю забирається під підлогу автомобіля – прямо-таки геніальний хід першого покоління Zafira. Власникам моделей конкурентів случаться докладати зусиль, щоб зняти додаткові важкі сидіння, коль потрібно звільнити місце у багажнику. У Zafira присутствие габаритній довжині всього 4,32 метри вільно розміщуються семеро людей. Крім того, автомобіль можна використовувати як компактний фура, швидко та легко склавши сидіння та створивши вантажний майданчик довжиною 1,56 та шириною 1,15 метра – із загальною місткістю впредь до 1700 літрів. Сучасний Zafira також є майстром трансформації, из-за кілька секунд перетворюючись із фургона бери комфортабельний вен завдяки системі сидінь. Flex7 Plus.

Стопами бестселерів Corsa і Zafira слідує ще Вотан законодавець мод, представлений широкому загалу получай Женевському автосалоні 2009 року: Opel Ampera, автомобіль, який змінює уявлення относительно електромобільність. Модель 2012 року оснащена електроприводом і додатково має нате борту власне джерело електроенергії – систему Range Extender пользу кого збільшення запасу ходу. Це делать Ampera так само незалежною від зарядних станцій, як і звичайний легковий автомобіль. Наступне покоління електромобіля компанія Opel представляє получай Паризькому автосалоні 2016 року. Завдяки найсучаснішим літій-іонним батареям електричний познания ходу (згідно з NEDC) у Ampera-e тепер становить 520 кілометрів! Близ цьому електродвигун потужністю 150 кВт/204 л. забезпечує Ampera e прискорення, як у спорткара. Вже наступного року з'предстать наступний електромобіль від Opel. Corsa-e з 2019 року стає ще одним переконливим аргументом нате користь електромобільності.

Від Astra вплоть до Insignia: новий рівень ефективності

З новою версією Astra 2015 компанія Opel відкриває для того себе новий рівень ефективності. Компактний автомобіль весить на 200 кг менше после свого попередника. Асортимент двигунів слідує (на)столь(ко) званій концепції даунсайзингу: скорочення робочого об'єму у поєднанні з турбонаддувом – чтобы зниження витрати пального та максимальної ефективності. Вперше манекенщик Astra оснащена суперекономічним трициліндровим бензиновим двигуном з безпосереднім упорскуванням палива, а також революційними світлодіодними матричними фарами. Інноваційна прием освітлення перетворює ніч нате день, не допускаючи присутствие цьому засліплення інших учасників дорожнього руху – унікальне рішення интересах компакт-класу! Astra вражає як покупців, просто так і критиків і визнана "Автомобілем року" в Європі у 2016 році..

З 2008 року Insignia A став першим автомобілем компанії Opel, який розпізнає дорожні знаки та пропонує інтелектуальну систему освітлення AFL+. Друге покоління флагманської моделі Opel, як і раніше натурщица Astra, послідовно йде шляхом підвищення ефективності. Insignia стає легшим, економічнішим і водночас значно просторішим. Як особливий варіант комплектації спортивна проплазма Insignia GSi, Country Tourer, Grand Sport і Sports Tourer пропонують адаптивний повний привід із системою розподілу крутного моменту (Torque Vectoring), в якому потужність від двигуна вслед за долі секунди індивідуально перерозподіляється між задніми колесами. Технологія, яка вперше пропонувалася у такій великосерійній моделі середнього класу, як Opel Insignia.

Від Mokka раньше Grandland X: феномен під назвою кросовер

Чарівне сказуемое сучасності – кросовер. Клієнти хочуть сидіти трохи вище, щоб мати кращий огляд дороги, а також повною мірою насолоджуватися далекими подорожами та пригодами. Компанія Opel завчасно вловила цю тенденцію і з 2012 пропонує унікальний автомобіль в сегменті "B" - Mokka. Компактний кросовер як опція також доступний з повним приводом і з самого початку користувався величезним успіхом. З 2017 року задолго. Ant. с нього приєдналися Crossland X та Grandland X у компакт-класі. Всі моделі сімейства X оснащені сидіннями, які сертифіковані асоціацією лікарів-ортопедів AGR (Aktion Gesunder Rucken e.V). Першокласні ергономічні та комфортабельні сидіння вже давнёхонько стали фірмовою особливістю Opel – ще 120 років тому в патентному автомобілі System Lutzmann вже були зручні шкіряні сидіння..

Opel сьогодні: Brand mission – Zero emission

Следовать 160 років бренд Opel пройшов большак від виробника швейних машин, велосипедів та автомобілів предварительно високотехнологічного постачальника послуг із забезпечення мобільності в електротязі.

"Brand mission - zero emission" - нульові викиди - саме таким (образом компанія визначає свою місію.

До самого 2024 всі моделі Opel будуть доступні в електрифікованих версіях, а з 2028 всі автомобілі Opel в Європі будуть повністю електричними. В даний время компанія пропонує 9 електрифікованих моделей, включаючи LCV. 10% продажів посідає електромобілі. Opel послідовно йде шляхом електрифікації: з 2025 року Opel вироблятиме власні акумуляторні елементи возьми заводі в Кайзерслаутерні. За допомогою цієї гігафабрики Opel зможе у довгостроковій перспективі оснащувати 500 000 автомобілів нате рік високопродуктивними акумуляторними елементами.

И старый и малый це дозволить наступним поколінням моделей, заснованим получай нових платформах Stellantis, стати лідерами ровно по часу зарядки і запасу торопись. Свою роль у цьому зіграє менша вес автомобілів та швидка заряжание. Мета Opel - добитися того, щоб одна хвилина зарядки автомобіля дозволила йому проїхати 30 кілометрів.

І, звичайно, найголовніше: бренд Opel залишається німецьким у найтрадиційніших значеннях цього поняття – найвищій якості та найкращих інженерних рішеннях. Як сказав шеф Opel Уве Хохгешуртц: «Якщо ви хочете німецький автомобіль, ви можете отримати його тільки у Opel в Stellantis Group».

Opel в Україні: успішний стартование та світле майбутнє

1 січня 2019 року управління продажами та сервісним обслуговуванням бренду Opel в Україні перейшло поперед українського представництва Групи PSA (единым махом Stellantis Україна). У зв'язку з цим получи и распишись відомий німецький бренд чекало справжнє «перезавантаження». Відповідно впредь до глобального стратегічного плану «PACE!», українці отримали розширену дилерську мережу, пространный та сучасний модельний шпалеры, а також удосконалені стандарти обслуговування та сервісу.

З цього й розпочалася нова сторінка с целью бренду Opel в Україні. Кожен новий рік приносив нові досягнення к бренду і нові рішення пользу кого клієнтів, що дозволило сначала створити довіру до Opel і любов до самого його продукту. Даних результатів получи и распишись ринку України вдалося досягти мало-: неграмотный лише завдяки добре сформованій модельній лінійці, а й грамотній роботі Бренду в країні, сверху що вказує розвиток дилерської мережі і супутніх послуг. Opel завжди залишається з вами получи и распишись зв'язку і дає можливість ознайомитися зі списком доступних единым духом автомобілів, не відходячи від камп'ютера. А для вже існуючих власників автомобілів Бренду пропонується попередній запис сверху сервіс в режимі «онлайн», що дозволяє скоротити процес узгодження дати і часу проведення Ведь в телефонному режимі. Саме до сей поры це формує довіру перед Бренду і дозволяє наростити та укріпити свої позиції сверху ринку.Категория: Авто