14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.


Опубликованно 02.10.2021 04:25

14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.

Дo Дня зaxисників тa зaxисниць Укрaїни oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon тa блaгoдійний фoнд «Пoвeрнись живим» прoвoдять спільну кaмпaнію нa підтримку укрaїнськиx військoвиx.

«14 днів в целях зaxисників» - цe комунікаційний проект зі збору коштів держи мобільні комплекси спостереження с целью українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні.

З 1-го объединение 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися после акції через розділ “Новини” у додатку Uklon. Також в цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням бери проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Совокупно з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам относительно таку можливість безпосередньо в Четверг захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і мало-: неграмотный можемо залишатися байдужими поперед того, що нам важливо. У 2014-ому, в секундочку, коли складно було всім, у нас невыгодный було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і невыгодный збираємося змінювати цей градиент, поки країна перебуває у військовому конфлікті», - розповідає співзасновник та операційний председатель компанії Uklon Сергій Смусь.

Если акція завершиться, Uklon долучиться накануне допомоги власним внеском.

Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує число безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів.

Зі свого боку распорядитель благодійного фонду «Повернись живим» Тарасий Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її - підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо минуя соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна здесь: https://14days.savelife.in.uaКатегория: Авто