Актор каже таблоїд намагався шантажувати


Опубликованно 12.02.2019 02:06

Актор каже таблоїд намагався шантажувати

"Цієї ж компанії, АМІ, намагався змусити мене замовкнути в мій позов @WME і Адам венить шляхом фальсифікації історії мені з повіями — і навіть зайшов так далеко, як створення фальшивих квитанцій," екіпажі своєму твіттері в п'ятницю.

"Я назвав їх блефом, випустивши свої погрози в інтернеті", - сказав він. "Вони зламалися".

Актори Джейсон Стетхем, Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундгрен і Террі Крюс в 2010 році. Фото: Додається

У Нью-Йорк Пост повідомляє, що Бруклін Дев'ять-дев'ять зірок тепер приєднується генеральний директор Amazon Джефф Безос та інші звинувачують ами і пан Пекера шантажу.

Р-н Безос стверджує Національний Enquirer, який належить АМИ, погрожують опублікувати оголені фото його, якщо він не перестане зондувати журналу викриття його справу і публічно визнати, що звітність була не "політично мотивованими".

Американський генеральний директор Медіа Девід Пекера. Фото: АFР

З Amazon Джефф Безос. Фото: АП

Журналіст Ронан Ферроу стверджує, що він і принаймні один "відомий журналіст брав участь у прориві розповіді про Національний Enquirer за домовленістю з козир виставила подібні 'перестань копати, або ми вас розоримо' шантаж зусилля від АМИ."

Компанія зізналася у придбанні прав на потенційно бентежать історії про головнокомандувача в спробі зберегти їх у таємниці.

Екіпажі Террі є найвідомішим за його появами в рекламі Олд Спайс лосьйон після гоління. Фото: Ютуб

Пан Пекера також відомо, що один із давніх друзів містера Трампа. Однак дослідник заперечує свою провину.

"Якщо б АМИ була "корисною" для президента в ході кампанії він був тому, що аудиторія Національний Enquirer був одним з найбільш підтримали його кандидатуру", журнал австралійської редактор Ділан Ховард повідомив журналістам у квітні минулого року. "Ми розглянули його на бізнес-причини".

Австралієць Ділан Ховард. Фото: Гетті

Ронан Ферроу. Фото: АFР

Ця стаття спочатку з'явилася в Нью-Йорк Пост опублікований і тут з дозволуКатегория: Шоу-biz