Фергі важить на Меган, Кейт ворожнеча


Опубликованно 12.02.2019 00:42

Фергі важить на Меган, Кейт ворожнеча

Виступаючи у відкритому листі, опублікованому в Здрастуйте! журнал, Фергі писав, що, незважаючи на насичені новинні повідомлення, в той час, вона і Діана ніколи не відчувала ніякого "суперництва" по відношенню один до одного.

FMeghan і пізно доводилося стикатися з нещадною чутки про те, що вони не ладнають. Фото: АП

"Жінки, зокрема, постійно протиставляються і порівнюються один з одним таким чином, що нагадує мені про те, як чоловік намагався зобразити Діану і мене весь час як суперники, що жоден з нас ніколи не відчував", - написала вона в листі, опублікованому в Здрастуйте! журнал.

Британський журнал почав кампанію HelloToKindness #значною мірою у відповідь на зростання зловживань в інтернеті коментарі, спрямовані на Меган і Кейт.

Герцогиня Йоркська писав, що більшість з Twitter і Instagram "лякає" її, і що соціальні медіа-це "смітник".

Сара Фергюсон і обливаються холодною водою на претензії, що вона і принцеса Діана не ладнали. Фото: Гетті Картинки

“Погляньте на будь-який сайт, і ви побачите, що надзвичайно образливі коментарі, спрямовані не тільки у людей в очах громадськості, а й іншим користувачам інтернету. Знущання, снайперів, б****ь, навіть найжахливіший сексизм, расизм і гомофобія є звичайним явищем", - сказала вона.

Нещодавно стало відомо, що співробітники Кенсінгтонського палацу витратити час на модераторство сотні тисяч сексистських і расистських коментарів в інтернеті спрямована на молодих осіб.

У свою чергу, Фергі написав, що "здається, онлайн, все буде добре".

Кейт і Меган. Фото: Додається

Фергі говорить, що вона і Діана були написані "суперників". Фото: АП

“Люди відчувають, ліцензію на Кажуть в Мережі речі, які вони ніколи не посмів би сказати в обличчя, і закликає інших купу. Це настільки всюдисущі, що ми всі стали замислюватися про те, що відбувається.

"Існує гарний доказ того, що цей інтернет-культури робить згубний вплив на психічне здоров'я людей, особливо вразливих молодих людей".

Вільям, Кейт, Меган, Гаррі і Принц Чарльз відвідає різдвяну службу 2018. Фото: Гетті Картинки

Ні Кейт, ні Меган мають акаунти у соціальних мережах (герцогині Суссекс видалив її акаунтів, коли вона побралася з принцом Гаррі), але Кенсінгтонського палацу соціальних медіа-платформ, тримати шанувальників у зв'язку з новинами на молоде покоління королівської сім'ї; своїй сторінці Instagram налічує більше семи мільйонів передплатників, а в Твіттері вже майже 1,6 мільйона осіб.

Але Фергі, яка раніше була одружена з князем Андрієм, сказав, що онлайн-переслідування жінок, щоб зупинити.

Сара Фергюсон, князь Андрій, і дві їхні дочки Беатріс і Ежені на похоронах принцеси Діани. Фото: АFР

“Я вважаю, що пора зайняти позицію. Це не про свободу слова. Правда, це не прийнятно постити образи або погрози в соціальних мережах або новинних сайтів, і це не прийнятно для просторікувань інших користувачів просто тому, що вони не згодні з вами", - написала вона.

"Це не прийнятно в яму Жінки проти одного весь час."



Категория: Шоу-biz