Можна мазати тату дитячим кремом? Рекомендації по догляду


Опубликованно 12.02.2019 00:34

Можна мазати тату дитячим кремом? Рекомендації по догляду

Красива татуювання з чіткими лініями тільки прикрашає шкіру. Якість зображення багато в чому залежить від майстра – саме його талант допомагає з банального задуму зробити справжній витвір мистецтва. Однак іноді через пару днів після сеансу татуювання починає розпливатися на шкірі, лущитися або ж з'являються ознаки запалення. Все це може відбуватися не тільки через невмілих дій майстра, але і з-за неправильного догляду.

Новачки часто запитують про те, чи можна мазати тату дитячим кремом. Сьогодні ми відповімо на це питання, а також детально розповімо про те, як потрібно правильно доглядати за свіжою татуюванням.

Загальні рекомендації

Кожен поважаючий себе майстер відразу після сеансу розповідає клієнту, що потрібно робити, щоб шкіра швидше загоїлася. Також він пояснює, можна мазати тату дитячим кремом. Якщо ж узагальнити головні рекомендації по догляду, то можна виділити два важливих пункти: Епідерміс після нанесення малюнка пошкоджений. Найбільше такий тип пошкодження нагадує садно – коли з помітного ділянки частково здерта шкіра. Це неприємно і болісно, але при сприятливому збігу обставин все прийде в норму за 5-7 днів. Максимальний час відновлення епідермісу – 15 днів. Вихід за цей часовий інтервал означає наявність яких-небудь проблем в організмі людини. Поки йде відновний процес, пошкоджену шкіру доведеться берегти від всього – сонця, води, забруднення та інших факторів зовнішнього середовища. Доведеться на деякий час відмовитися від усіх шкідливих звичок (алкоголю і нікотину), не засмагати і не купатися. Також необхідно обробляти пошкоджений епідерміс спеціальними препаратами. Перші добу

Найважливішими для швидкого загоєння вважаються перші три доби після сеансу. Саме в цей період треба особливо уважно берегти пошкоджений епідерміс.

Можна мазати свіжу тату дитячим кремом? Ні, так не варто робити. Дитячий крем не призначений для нанесення на відкриті рани. Він може викликати запальний процес і різні ускладнення.

Для того щоб уникнути інфекції і змазування ліній, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: Після того як малюнок нанесений, його закривають плівкою. Її потрібно видалити через 2-3 години. Якщо ж використовувалися бинти (не прилипають до шкіри), то їх можна прибрати через 24 години. Потім потрібно чистими руками промити пошкоджену шкіру від виступила кров'янистої рідини – дбайливо, ретельно, але без натиску. В якості миючого засобу потрібно брати мило без ароматизаторів та барвників і з нейтральним рівнем рН. Дитяче мило для цього підходить якнайкраще. Після миття пошкоджену шкіру промокнути – стерильною серветкою або бинтом. Можна висушити природним способом – на повітрі протягом 5-10 хв. Нанести будь ранозагоювальний препарат. Закрити ушкоджений ділянку чистими бинтами. Повторювати протягом трьох днів двічі на добу. На що звернути увагу

Мазати тату дитячим кремом не варто, особливо свіжу. Це може викликати запалення і інші проблеми зі шкірою. Під час перших трьох діб йде інтенсивний процес загоєння. Шкіра свербить, і на ній з'являються скоринки. Їх не слід здирати, оскільки можуть утворитися рубці. Однак існують ознаки, на які потрібно звертати увагу: Поява рубців. Нескороминущі почервоніння і припухлість. Виділення гнійні або кров'янисті. Підвищена температура. Сильний свербіж.

У випадку появи хоча б однієї з цих ознак слід негайно звернутися до лікаря.

Можна мазати тату дитячим кремом?

Тільки що ушкоджену шкіру змащувати дитячим кремом не можна. Її потрібно обробляти спеціальними ранозагоювальні препаратами. Але після того як епідерміс добре подживет, татуювання можна змащувати звичайним зволожуючим дитячим кремом. На тату його наносять через 5-7 днів.

Однак якщо після зазначеного часу шкіра ще не зажила, є ознаки запалення – почервоніння та виділення, то використовувати дитячий крем не можна.

Препарати для швидкого загоєння

Коли люди запитують про те, чи можна мазати тату дитячим кремом, вони хочуть знати, швидше при його використанні заживе пошкоджена шкіра. Насправді в цій ситуації краще всього користуватися спеціальними препаратами – дезінфікують і загоюючими. Тим більше що більшість мазей з даної групи препаратів не тільки допомагають швидше відновити епідерміс, але і живлять і зволожують шкіру. Так що дитячий крем не потрібний.

Чому ж потрібно користуватися? Для позбавлення від мікробів травмовану шкіру потрібно обробляти знезаражувальними засобами. Найбільш популярні препарати – "Мірамістин" і "Хлоргексидин". Обидва представляють собою розчини – ними можна просто побризкати ділянку з тату або ж протерти змоченим стерильним бинтом.

Інша популярна група засобів по догляду за ушкодженою шкірою – це креми та мазі з декспантенолом. Їх дуже багато, на будь-який смак і гаманець – "Бепантен", "Пантенол", "Декспантенол", "Д-Пантенол", "Доктор". Останній препарат – це спеціальна мазь по догляду за тату.

Не можна користуватися при догляді за тату маззю Вишневського, будь спиртовими препаратами, перекисом водню, а також соком алое. Автор: Єфімова Анастасія 25 Жовтня, 2018Категория: Гламурный Стиль