Лист Меган на батька


Опубликованно 11.02.2019 08:12

Лист Меган на батька

Витік листи Меган показує, як Томас Маркл, 74, розбив їй серце "на мільйони штук" на лайку царської родини та її шлюб з принцом Гаррі.

Але її власноручним звернення лише зміцнило її суперечці з Містер Маркл, хто сьогодні гепнув його вміст.

Він сказав пошту в неділю в вивертає п'яти сторінках лист було "кинджал у серце", який залишив його "спустошеним".

“Це не та дівчина, яку я знаю. Це не так, як вона говорить.

“Цей лист є холодною. Коли вона підписує це 'Мег'. Ти читаєш так, як вона закінчується, і він відчував, як остаточне прощання зі мною".

Меган Маркл фото з батьком Томаса Маркл, коли вона була дитиною

Меган звинуватив її батька розбив їй серце в емоційному листі, надісланому йому в минулому році.

ЛИСТ МЕГАН, ВІД СЕРПНЯ 2018 РОКУ, У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ:

“Тато,

Саме з важким серцем я пишу це, не розуміючи, чому ви вирішили взяти цей шлях, закриваючи очі на біль ти завдаєш.

Ваші дії розбили моє серце на мільйон шматочків — не просто тому, що ви зробили такий непотрібною і невиправданою болю, але, роблячи вибір, щоб не говорити правду, як і ти їм маніпулював в цьому. Щось я не розумію.

Ви сказали пресі, що ви зателефонував мені, щоб сказати, що ти не прийдеш на весілля — і не тому, що ви ніколи не називав.

Ти сказав, що я ніколи не допомагав вам матеріально, а ви ніколи не просив мене про допомогу-це теж неправда; ти прислала мені листа, в жовтні минулого року сказав: "Якщо я переоцінив вас за фінансову допомогу, то вибачте, але, будь ласка, не могли б ви допомогти мені більше не в якості розмінної монети за мою відданість'.

Я ніколи не любив, оберігав, і захищав вас, пропонуючи будь-яку фінансову підтримку я можу турбуватися про своє здоров'я ... і завжди запитують, як я можу допомогти.

Тому тиждень весілля почути про вас серцевий напад через таблоїд був жахливим.

Я дзвонила, писала ... я благав тебе прийняти допомогу — ми відправили когось додому ... і замість того, щоб говорити мені прийняти ту або будь-яку допомогу, ви перестали відповідати на телефон і вирішила говорити тільки в жовтій пресі.

Якщо ви любите мене, як ви кажете прес-ви, будь ласка, припиніть.

Будь ласка, дозвольте нам жити в світі.

Будь ласка, перестань брехати, будь Ласка, вистачить створювати так багато болю, будь ласка, припиніть експлуатувати мої стосунки з чоловіком ...

Я розумію, що ви не так далеко вниз по кролячій норі, що ви відчуваєте (або відчуєте), що виходу немає, але якщо ви берете час, щоб зупинитися, я думаю, ви побачите, що може жити з чистою совістю є більш цінним, ніж будь-який платіж у світі.

Я благала тебе перестати читати жовту пресу. Щодня ви зациклилися і натиснув на брехню, яку вони пишуть про мене, особливо виготовлені за іншою вашої дочки, яких я ледве знаю.

Ти дивився на мене мовчки страждають від її порочної брехні, я розсипався всередині.

Ми всі згуртувалися навколо, щоб підтримати і захистити вас від одного дня, і це ви знаєте.

Так що чути про напади, які ви зробили на Гаррі в пресі, хто був нічим, але терплячий, добрий і розуміючий з вами, мабуть, найболючіше з усіх.

З якоїсь причини ви продовжуєте виготовленні цих оповідань, виробництво це вигадка, і шанцевий собі глибше в цю мережу ти сплела.

Єдине, що допомагає мені спати по ночах-це віра і знаючи, що брехня не може жити вічно.

Я вірив тобі, я довіряв тобі, і сказав, що люблю тебе.

На наступний ранок на записи камер відеоспостереження вийшли.

Ти не звернулася до мене з тиждень весілля, і в той час як ви стверджуєте, що у вас немає можливості зв'язатися зі мною, мій номер телефону залишився незмінним.

Це ви знаєте. Ніяких повідомлень, ніяких пропущені дзвінки, ні охоплення від вас — просто більш глобальні опитування вам платять за те, щоб робити і говорити шкідливі і образливі речі, які не відповідають дійсності".

Меган, яка вагітна своєю першою дитиною, стверджує, що її батько відключив свій телефон напередодні її весілля з принцом Гаррі

Ця історія вперше з'являється на сонце і перевидані тут з дозволу.Категория: Шоу-biz