'Якщо ти мене любиш, будь ласка, зупинити


Опубликованно 11.02.2019 00:34

'Якщо ти мене любиш, будь ласка, зупинити

Існування повідомлення з'явилися минулого тижня після п'яти близьких друзів герцогині, дав анонімне інтерв'ю американському журналу трепку Томас Маркл, 74, Сонце доповідей.

Вони стверджували, що герцогиня писав її батько, тому що вона хотіла погодити в приватному порядку і був засмучений через його постійні інтерв'ю в ЗМІ.

Зараз в дивовижній публічних спростувань, містер Маркл ще раз вирішив виступити в газеті і розкрити зміст приватне повідомлення його дочки.

Містер Маркл сказав "Санді Мейл", що вивертало на п'яти сторінках лист не є "Оливкова гілка", а "кинджалом у серце", який залишив його "спустошеним".

У рукописній записці, надісланій у серпні, герцогині Суссекс на ім'я її батька, як "тато", перш ніж звинувачувати його в порушенні її серце на шматки", нібито лежать в пресі і публічному посяганні на її чоловіка принца Гаррі.

Вона написала містер Маркл завдала їй "невиправдану біль" при цьому стверджуючи, що він ніколи не дзвонив їй, щоб сказати, що він не прийде на її весілля.

Містер Маркл, колишній голлівудський освітлення режисера, який зараз живе в Мексиці, не бути присутнім на весіллі його доньки, після того, як він переніс два серцеві напади днів, перш ніж він був встановлений, щоб відвести її до вівтаря.

Томас Маркл не бути присутнім на весіллі його доньки.

Він постійно говорив ЗМІ, що він був цуратися Меган і Гаррі, що герцогиня стверджує брехня в листі.

Вона звинувачувала свого батька в невдячності за гроші вона йому дала і не прийнявши її пропозицію про допомогу під час його налякати здоров'я в минулому році.

Меган написала, що вона дізналася від серцевого нападу її батько "за допомогою газети" — одкровення, яке вона називає "жахливим".

"Я благав тебе прийняти допомогу — ми відправили когось додому...і замість того, щоб говорити мені прийняти ту або будь-яку допомогу, ви перестали відповідати на телефон і вирішила говорити тільки в жовтій пресі", - написала вона.

“Якщо ви мене любите, як ви кажете прес ти робиш, будь ласка, припини. Будь ласка, дозвольте нам жити в світі".

Вона каже її батька, щоб "перестати брехати" і "будь ласка, припиніть експлуатувати мої стосунки з чоловіком".

Герцогині Суссекс натисніть на "виготовлений" лежить містер Маркл це "інша дочка" Саманта Маркл, який колишній костюми актриси сказав, "я не знаю".

У відповідь на Меган, містер Маркл стверджував, що він був у лікарні з "моє друге серцевого нападу", коли його дочка і принц Гаррі вирушає "на допомогу" до себе додому.

Він також спростував публічно нападаючи на принца Гаррі, додавши: "єдине, що я сказала, Якщо у нас були розбіжності, отримують за це".

Але, незважаючи на його дочці страдницький Для запитом до ЗМІ, містер Маркл підписав його відповідь герцогині Суссекс, запитуючи її, якщо вона і принц Гаррі буде позувати з ним для фото "для всього світу".

“Якщо ти і Гаррі не подобається? Фейк це за одну фотографію", - написав він.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і була опублікована тут з дозволу.Категория: Шоу-biz