Рок-зіркою розстрілюють дітей


Опубликованно 11.02.2019 00:34

Рок-зіркою розстрілюють дітей

У Нью-Йорк Пост повідомляє, що Roniyah Макнайт, 14, алмазів Льюїс, 15, і Decorrius Райт, 16 — а також 12-річна дівчинка і 13-річний хлопчик — були пред'явлені звинувачення у зв'язку з вбивством Yorlets, який грає в місцевій рок-групі по імені Carverton, в Нешвіллі управління поліції заявив у п'ятницю прес-релізі.

Кайл Yorlets групи Carverton був убитий купою дітей. Фото: Facebook

У відповідності з законом Теннессі, трьох старих може бути визначений, оскільки вони звинувачуються у вбивстві і за 13 років, повідомляє поліція. Це було не ясно, хто нібито натиснув на курок.

Всі п'ятеро були всередині викраденій Шевроле Колорадо пікап в провулку відстаємо будинку Yorlets у четвер вдень, коли вони помітили його на вулиці, поліцейські сказали.

Вони "спілкувалися" з ним, перш ніж вони схопили його гаманець і зажадав, щоб йому розщедритися на його ключі від машини, за даними влади.

Decorrius Райт, 16, Roniyah Макнайт, 14, і Алмаз Льюїс, 15 були заарештовані за Кайлом Yorlets смерті. Фото: Додається

Поліція вважає, що Yorlets застрелили, коли він відмовився.

Yolets — хто з Пенсільванії і вчився в Університеті Белмонт — повернувся в свій будинок, де один з його сусідів по будинку виявив його близько 3 годин дня, поліція сказала в попередньому повідомленні. Він був доставлений в медичний центр Університету Вандербільта, де він був оголошений мертвим.

У четвер ввечері, слідчі відновили пікап і визначили, що підлітки попрямували на Захід Нешвілл "Уол-Март". Офіцерів показав, там і взяли їх під варту, сказали в поліції.

Заряджений 9-мм пістолет, який був вкрадений, був відновлений з них — і ще зарядив, нібито вкрадений пістолет був знайдений в магазині. Хендай Санта Фе, які підлітки використовують, щоб дістатися до супермаркету, також був відновлений.

Кайл Yorlets з дівчиною три роки, Віра Гіпсон. Фото: Facebook

Скорботна одногрупники Yorlets' опублікувала повідомлення в Twitter рано вранці в п'ятницю.

"7 лютого 2019 року ми втратили нашого брата, кращий друг і колега Кайл Yorkets," Carverton опубліковано. “Ми знаходимося в стані шоку і усвідомити ту реальність, яка зараз перед нами. Ми сумуємо. Наші співчуття цій сім'ї і близьких і всіх тих, кого він торкнувся. Ми ніколи не забудемо Кайл, і хоча він пішов занадто рано його спадщина тут, щоб залишитися".

Кайл Yorlets, другий ліворуч, зі своєю групою Carverton. Фото: Facebook

Ця стаття спочатку з'явилася в Нью-Йорк Пост опублікований і тут з дозволуКатегория: Шоу-biz