Бионаращивание волосся: опис, рекомендації та догляд після процедури


Опубликованно 09.02.2019 04:00

Бионаращивание волосся: опис, рекомендації та догляд після процедури

Бионаращивание волосся - це процедура, яка спрямована на убезпечення від негативних впливів навколишнього середовища на ваші волосся. При хімічних контакти, впливи шкідливих коштів і високих температурних режимах структура наших волосся видозмінюється і стає більш ламким і слабкою. Для того щоб зберегти ваші прекрасні локони в ідеальному здоровому стані, рекомендується звернути увагу на бионаращивание волосся.

Сама по собі процедура безболісна, однак забирає багато часу. Спеціально навчена людина зміцнює ваше волосся протягом двох-трьох годин в залежності від початкової довжини локонів. Якщо ви замислювалися про таке нарощування волосся, але сумніваєтеся у своєму виборі, ця стаття саме для вас.

Що це таке?

В першу чергу, таке нарощування прийнято вважати оздоровчої процедурою, дія якої спрямована на відновлення пошкодженої структури волосся. Багато дівчат щодня вдаються до використання фена, прасок для вирівнювання і накручування волосся, псує волосся і робить їх млявими.

Нарощування волосся вважається більш швидким, дбайливим і зручним способом отримати бажану довжину. Його головною відмінністю від капсульного нарощування є те, що процедура несе в собі оздоровчий ефект.

Відгуки про бионаращивании волосся дуже позитивні. Більшість дівчат відзначають поліпшення власних локонів, простоту у використанні і максимальну природність. Який матеріал використовується при нарощуванні?

Як вже згадувалося раніше, бионаращивание - це оздоровча процедура, тому в якості матеріалу прийнято використовувати компоненти, які не обтяжують рідні волосся і не впливають на їхню структуру в негативному ключі.

Для проведення подібної послуги вам необхідні накладні волосся, які не відрізняються зовнішнім виглядом і структурою від рідних локонів. У більшості випадків вони виробляються у вигляді дуже тонких пасм, які закріплюють на прогумовану основу. Для більш міцної фіксації донорських пасм використовується біогель.

Якісні волосся й фіксує речовина, що використовується при нарощуванні, забезпечують м'яке і разом з цим надійне кріплення штучних локонів. Технологія бионаращивания волосся

Для даної процедури майстри використовують спеціально розроблені пасма штучних волосся для багаторазового нарощування. Оскільки термін бионаращивания волосся - приблизно рік, то корекцію потрібно буде робити кожні 3-4 тижні залежно від швидкості росту ваших локонів. На самому початку процедури майстер радиться з вами з приводу довжини, кольору і об'єму нарощених пасом. При бажанні можна забарвити і штучні волосся в будь-який колір і зробити будь-яку зачіску. Після остаточного вибору довжини і кольору кінцевого результату майстер приступає до самої процедури.

Нарощені пасма фіксуються між вашими рідними волоссям в невидимий ряд. Цей спосіб кріплення не викликає роздратування на шкірі і не чіпляється за зуби гребінця. Штучні пасма залишаються непомітними і невідчутними, а також дуже зручними в експлуатації.

Так як штучні пасма досить легкі й непомітні в кріпленні, процедуру можна проводити на будь-які типи волосся. Процедура пройшла ряд дерматологічних досліджень і не викликає жодних алергічних реакцій. Пасма не обтяжують рідні волосся, не несуть в собі негативного впливу і повністю безпечні. Догляд після процедури

Після того як ви стали щасливою власницею нарощених волосся, слід звернути увагу на правильний догляд. При належному поводженні з штучними пасмами вони прослужать вам набагато довше і будуть виглядати природно на всьому терміні шкарпетки.

Перші три дні після процедури категорично заборонено мити голову. Також вам доведеться придбати спеціальні шампуні для догляду за нарощеними волоссям. До складу таких засобів не входить силікон і масла. При використанні масок і бальзамів, важливо стежити за тим, щоб він не потрапляли на корені волосся.

Розчісувати волосся слід з кінчиків, поступово піднімаючись до коріння. Гребінця краще всього вибирати м'які, з великою кількістю зубів. Якщо ви любителька сушіння волосся феном, обов'язково використовуйте термозахист! Таким чином ви не тільки продовжите термін шкарпетки накладних пасм, але і не зіпсуєте структуру рідних волосся. Переваги даної процедури

До основних позитивних характеристик бионаращивания волосся, фото якого розміщено вище, можна віднести: Природність. Зміцнення рідних волосся. Сприятливий вплив на структуру локонів. Відсутність алергічних реакцій.

Якщо у вас тонкі, ламкі і слабкі волосся, то мрія мати розкішну і здорову шевелюру зачіски цілком здійсненна! Бионаращивание волосся вирішує не тільки проблему ослабленого волосся, але і надає їм здоровий і природний вигляд, як після відвідування салону. Автор: Джордж Червоний 30 Жовтня, 2018Категория: Гламурный Стиль