Несамовитий образ Бурда дочка відреагувала на смерть


Опубликованно 06.12.2018 16:32

Несамовитий образ Бурда дочка відреагувала на смерть

У частині невідомий хост, 61, звів рахунки з життям у Франції готелю в червні.

"Це з надзвичайною печалі ми можемо підтвердити смерть нашого друга і колегу, Ентоні Бурден," представник CNN сказав у заяві в той час.

“Його любов велика пригода, нові друзі, смачна їжа і напої та чудові розповіді про світ, зробив його унікальним оповідачем. Його талант не перестає дивувати нас, і ми будемо дуже сумувати за нього. Наші думки і молитви з його дочкою і сім'єю в цей неймовірно важкий час".

Близькі оплакують знаменитого американського шеф-кухаря смерті, багато, хто зараз говорять про їх величезної втрати в данину статтю з GQ журнал.

У статті, близький друг Даг Квінт, - згадує жахливу реакцію дочки Бурден-х, 11-річний Аріан Бурден, дізнавшись про смерть свого батька.

"В той день, Аріан сказав мені щось подобається, - це те, що люди за межами Нью-Йорка будуть знати?'

"І ми походили, 'так. У всьому світі люди сумують про це. Кажу їй, що я зрозумів, Ісус, Бог, це світові новини. Він змінив життя всього світу".

Аріан дочки телеведучої від його стосунків з колишньою дружиною Оттавіо Буся.

Ентоні Бурден та італійського актора Азія Ардженто, ким він зустрічався, коли він помер. Фото: Анжела Вайс/АФП

Квінт, співвласник Нью-Йоркського інституту велике гей-морозиво, також говорив про власних шоку і горя, почувши новину.

"Я чув, що мій телефон йде в середині ночі, і це був текст з Оттавіо кажучи, він убив себе, і я хотів, щоб ви знали, перш ніж вийшла новина.'

“Я (водила) в о'хара і пішов до їхнього дому. Весь ранок, я сидів з опущеною головою, переконавшись, що я не дивлюся на ТБ. Це просто е***в чорне. Він відчуває, як ви мчали в чорну діру".

Ентоні Бурден поділився цим фото своєї доньки з шанувальниками в Instagram. Фото: Instagram

Також серед тих, хто платити данину в GQ у частині були близький друг і французький шеф-кухар Ерік Ріпер, який знайшов Бурден без свідомості в своєму готельному номері, і брат Кріс Бурден.

"Свідоцтво про смерть, яке було надруковано в Франція вказаний в якості шеф-кухаря його професія". І я намагався протягом кількох місяців, щоб з'ясувати, що є підходящим способом, щоб описати те, що Тоні робив протягом останніх семи або восьми років?" Кріс Бурден сказав, що його покійний брат.

"Немає для нього опис".

Бурден, письменник, шеф-кухар і телеведучий був знайдений мертвим у своєму номері готелю у Франції в червні. Фото: Дрю Ангерер

У своєму заповіті, яке було відкрито в липні, Бурден залишив більшість своїх грошей на Аріан. Буся був названий духівником його майна.

Хоча він і Буся, ММА (змішані бойові мистецтва) боєць, розійшлися в 2016 році після дев'яти років шлюбу, вони так офіційно і не розлучився.

"Моя дружина і я живу, жив, дуже окремим життям протягом багатьох років", - сказав він людям в момент їх поділу. “Немає ніякої драми тут. Ми ладнаємо дійсно добре, і це не велика зміна способу життя відбувається тут."

Рідкісні фото Ентоні Бурден з дочкою Аріаною. Фото: Instagram

Якщо вам або вашим знайомим потрібна допомога, будь ласка, зв'яжіться з рятувальний круг на 13 11 14 або сайт beyondblue на 1300 224 636. Якщо це терміново, будь ласка, зателефонуйте потрійний-0.Категория: Шоу-biz