Софі Монк отримує її яйця заморожені


Опубликованно 06.12.2018 06:34

Софі Монк отримує її яйця заморожені

Взявши її Instagram розповіді, любов на острові Австралія господаря показало, що вона була таємно впорскувати собі за останні два тижні у підготовці до її останньої процедури.

"Так що я повертаюся в цей чудовий наряд для червоної доріжки, тому що я нікому не говорила, але за останні 14 днів я колола собі, щоб заморозити свої яйцеклітини," чернець пояснив в одному відео.

Софі Монк показав, що вона була таємно впорскувати собі напередодні процедури

"Так що я збираюся перевірити в секунду, щоб подивитися, скільки я лежав, сподіваюся, це багато".

Екс - холостячка сказала, що вона не відчувала будь-яких побічних реакцій на уколи, і навіть була її мама, щоб зробити їх для неї.

Ще одне відео показали неміцний чернець прокинувшись після операції, щоб з'ясувати, лікарям вдалося зайняти 13 яєць, більше восьми вони спочатку думали, що вони хотіли зробити.

Чернець також поділився неміцний відео про себе після операції

"За коробку" чернець пожартував у заголовку.

Раніше в цьому році, чернець сказав, що вона тепер планує зробити її заморозити яйцеклітини, щоб вона не відмовлятися від дітей після невдалих стосунків з дівич - переможець Стю прання.

“Я б із задоволенням (у дітей), тому що я знаю, що вони б так любили. Я б хотіла бути мамою, але мені доведеться заморозити яйцеклітини", - сказала вона поточні справи.

Минулого місяця, чернець показав, що вона нещодавно виявила, що вона страждає від ендометріозу і переніс операцію, щоб вилікувати його.

Софі Монк і її новий бойфренд Джошуа оптом.

Софі Монк показав, що вона була в минулому місяці ендометріозу.

Обмін відео себе в Instagram після процедури, чернець писав: “так багато жінок живуть, не знаючи, що вони мають ендометріоз. Якщо вас дратує циклів. Ви повинні запитати свого лікаря".

Чернець також подякував нового бойфренда Джошуа брутто, кого вона зустрічала на рейс раніше в цьому році, для обслуговування її з медичних питань.

"Так щасливий, що цей хлопець у моєму житті, щоб допомогти мені відновити," монах написав на Instagram.Категория: Шоу-biz