Меган пригальмовування Кейт лікарні


Опубликованно 06.12.2018 00:38

Меган пригальмовування Кейт лікарні

Герцогині Суссекс, за повідомленнями, був дивлячись на інших родах "варіанти", джерела повідомили Ярмарок марнославства, припускаючи, що вона може відхилитися від традицій і не в їх дитину в приватний пологове відділення, де Кейт, герцогиня Кембриджська, народила всіх трьох своїх дітей, а де принц Вільям і Гаррі обидва народилися.

За повідомленнями, Кейт і Меган не ладнають.

У лікарні, яка коштує понад ?7,500 ($А13,000), щоб народити також привітав Джордж і Близнюки Амаль Клуні в 2017 році.

Один з варіантів пологів також може включати в себе домашні пологи, видання повідомляє, або вибирають лікарні недалеко від їх нового будинку Комплекс Frogmore котедж, на Віндзор майна.

Кейт, герцогиня Кембриджська, і принц Вільям залишають Ліндо крила лікарні Святої Марії з принцом Луї. Фото: Reuters

Як повідомляється, мати Меган, Доріа Рагланд, також заохочуючи її дочка, щоб мати природне народження.

“[Доріа] хоче бути на руках, щоб допомогти Меган і Гаррі з дитиною. Доріа будуть задіяні і якщо вона причетна, вона буде заохочувати Мег піти на природне народження".

Герцог і герцогиня Сассекс чекають наступної весни.

Меган вже читав на природні-пологи методами, в тому числі пологи під гіпнозом, що Кейт використовував під час своїх трьох праць.

Точну дату королівський дитина залишається в найсуворішому секреті, але Кенсінгтонський палац заявив, що дитина має бути у Великобританії навесні.

Приватного крила Ліндо лікарні Святої Марії, що у центрі Лондона, де принц Джордж, Принцеса Шарлотта і Принц Луї народилися. Фото: АFР

Герцогиня план пологів Сассекс-це не тільки те, як колишня актриса планує порвати з традицією, коли справа доходить до королівського дитини.

Вона також не хоче, щоб її дитина був змушений носити шорти.

"Вона хоче, щоб її дитина не буде хизувалися в шортиках, як принц Джордж," джерело розповів британському розважальний журнал, тепла.

Причина Прінс Джордж рідко можна побачити в брюках, тому що це мовчазний британської маркер класу, за словами експерта, етикет. Фото: Гетті

Причина Прінс Джордж рідко можна побачити в брюках, тому що це тиха британська класова маркер, етикет експерт сказав Сонце.

Вільям Хенсон розповів виданню, що штани вважаються занадто "приміський" для королевської.

Він сказав, що поки він сумнівається, що там "було відправлено донесення навколо Кенсінгтонського палацу розповідав Джордж, щоб носити шорти", Кейт було відомо про протоколі одягу.

"Я не думаю, що кравецькі правило шорти для хлопчиків стане для Кетрін," сказав пан Хенсон.

“Не тільки герцогиня Кембриджська доведеться турбуватися про одягаючись, але вона повинна одягатися відповідним чином своїх дітей.

Як повідомляється, Меган теж хоче "допомогти нормалізувати" грудне вигодовування при цьому в громадському місці.

"Вона повинна знайти баланс між королівськими традиціями, спадщиною і більше пролетаріату звичаїв, таких, як "приміських" звичка робити молоді хлопчики носять штани".

Тепло також повідомив, що Меган, як кажуть, хочуть "допомогти нормалізувати" грудне вигодовування, таким чином у громадських і захоплюється Гаррі, 34, видно, що перевозив своєї дитини.

— З СонцемКатегория: Шоу-biz