Важливі правила Кейт робить Джордж і Шарлотта слідувати


Опубликованно 09.11.2018 08:46

Важливі правила Кейт робить Джордж і Шарлотта слідувати

Але в рідкісних упущення, Кейт Міддлтон розповів про те, як вона і принц Вільям виховують своїх дітей — у тому числі солодке правило, вони роблять їх дотримуватися.

Кейт вважає, що обійми-це "дуже важливо"

За появу в спортивний центр Базилдон в Ессексі у вівторок, Кейт і Вільям зустрілися з підлітками, які брали участь у спортивній програмі тренерського навчання.

Після того, як один королівський вентилятор Джанет Емері привітав герцогиню Кембриджську з теплими обіймами, королівський розкрив її сім'ї був великий любитель ніжності.

“Обійми-це дуже важливо. Ось що я кажу своїм дітям:" Катя Дженет, за словами Дейлі Експрес.

Це всього лише останній в ряду дивно особисті упущення, що Кейт і Вільям зробили недавно.

Королівські спостерігачі вважають, що пара може бути після принц Гаррі і більш розслабленим Меган Маркл свинцю.

Герцог і герцогиня Кембриджські також стали виявляти більше почуттів на публіці і були помічені, тримаючись за руки на весіллі принцеси Ежені ще.

Кейт і Вільям були відкриття про їх сімейного життя все більше і більше. Фото: Домінік Липинський — ВПА басейн/Getty Зображення

Ділячись історіями про їх сімейного життя приходить збігається з Вільямом і Кейт, показуючи більше КПК у громадських місцях. Фото: Оуен Хамфріс/АФП

Минулого тижня Вільям сказав молодий танцюрист, що Джордж мав таку ж пристрасть до танців, що його мати принцеса Діана зробила.

"Джордж робить танцювати, він любить її," Вільям сказав 14-річний фіналіст молодший, який є чемпіоном Великобританії Фрістайл вуличний танець.

“Моя мама завжди танцювала, вона любила танцювати. І якщо це те, що ви любите, ви робите те, що ви любите. Не дозволяйте нікому говорити вам інакше. Тримати на нього".Категория: Шоу-biz