Ім'я Меган правило дитина і Гаррі повинні слідувати


Опубликованно 09.11.2018 00:48

Ім'я Меган правило дитина і Гаррі повинні слідувати

Але є і хороша новина для герцога і герцогині Суссекс — майбутнім батькам буде набагато менш обмежені, про назви яких вони можуть обрати для своєї дитини.

Хоча існує негласне правило, що ті, хто в черзі на трон повинен назвати потомство після останніх королів і інших царствених предків, тих, хто не в прямій послідовності мають набагато більше свободи.

Тому ми можемо назвати нашої дитини яблуко, якщо це дівчинка? Фото: Кріс Джексон/Getty Зображення

Відмінний приклад-Сара Фергюсон і Принц Ендрю, який зробив королівський еквівалент назвавши своїх дочок ковдру і Apple, вибираючи імена Беатріс і Ежені.

"Чим далі вниз по лінії спадкоємства, тим більш імовірно, що ви повинні мати більш унікальний або нетрадиційний ім'я," Керолін Харріс, автор підвищення роялті: 1000 років королівського виховання, розповів австралійської версії журналу Vogue.

"Ми бачимо, від розмаїття імен серед нащадків королеви, що королева, здається, готові до того, щоб нащадки, щоб вибрати їх власні імена."

Докладніше: сюрприз пропонуємо королеви Меган мама Доріа

Є негласне правило тих, у прямій лінії до трону були названі в честь минулих короля і королеви принца Джорджа в 2013 році. Фото: Олі Scarff/Getty Зображення

Докладніше: Меган зачинила за "погані" звички

Однак є ще одна традиція Меган і Гаррі повинні слідувати — чекати кілька днів, щоб оприлюднити ім'я своєї дитини, щоб вони могли сказати, королева Єлизавета і вся королівська родина.

За словами королевської коментатор Вікторія Арбитер причин цього полягає в тому, щоб вони могли відсвяткувати свій вступ до приватних і дізнатися ім'я підходить.

Незважаючи на свободу, Гаррі і Меган схилилася вибрати більш традиційне королівське ім'я. Фото: Кріс Джексон

"Роялс, однак, доведеться враховувати і велику відповідальність за призначення нового члена сім'ї і я очікую, що вони хочуть бути на сто відсотків упевнені у своєму виборі, перш ніж оголосити ім'я і запечатування дитини місце в історії", - сказав арбітр міста і країни.

Незважаючи на більш жорстких правил, які диктують, що Меган і Гаррі буде робити, букмекери Великобританії досі чайові пару підберуть традиційно королівське ім'я.

Вікторія, Артур, Альберт і Діана є фаворитами, як і імена бабусі і дідусі Гаррі, Єлизавета і Філіп.Категория: Шоу-biz