Відлік секретне шоу Вікторії


Опубликованно 09.11.2018 00:48

Відлік секретне шоу Вікторії

Гігантський білизна нам буде етап щорічного заходу злітно-посадкової смуги в Нью-Йорку сьогодні, володіючи одними з найбільш високооплачуваних у світі моделей, включаючи Кендалл Дженнер і Джіджі і Белла Хадід, і "ангели" Адріана Ліма, Тейлор Хілл і Жасмин Тукс.

Ельза Хоск будуть моделі 90-х-надихнув інкрустований діамантами фантазію бюстгальтер з US1 млн. дол.

Австралійська модель Келлі Гейл бере хвилину для селфи. Фото: АFР

В цьому році проти подіумі будуть представлені 60 моделей, принаймні 16 новачків, включаючи Вінні Харлоу.

Джіджі Хадід стає лікування ангел. Фото: Гетті

Поки сестра Белла посміхається в камеру. Фото: Гетті

Чотири австралійці будуть ходити в шоу — Шейк Шаніна, 27, Гейл Келлі, 23, Alannah Уолтон, 18, і Даки Тота, 23, а також народилися в Новій Зеландії Грузії Фаулер, 26.

Адріана Ліма розслабляється за лаштунками секретне шоу Вікторії в Нью-Йорку. Фото: Гетті Картинки Для Вікторії Сікрет

Носити блідо-рожевий шовковий халат з "Вікторії Сікрет 2018", надруковану в блискуче срібло на спині, ці моделі почали їх пре-шоу підготовка лаштунки на пірс 24 місце.

Австралійський ангел Шаніна Шейк позує зі своєю камерою Fujifilm Instax, щоб захопити відверті моменти. Фото: Гетті

Майбутнє Вікторії Секрет Ангел Ліма з проти, залишається неясним після того, як з'ясувалося, це може бути його останній концерт, після 19 років з брендом.

Нами модель Белла Хадід буде готовий. Фото: АFР

Тейлор Хілл за лаштунками. Фото: АFР

Меган Вільямс отримує деяку увагу перед тим, як секретне шоу Вікторії в Нью-Йорку. Фото: Гетті Картинки Для Вікторії Сікрет

Крім Вікторії Сікрет безкоштовна доставка бюстгальтери і трусики, на подіумі буде представлено близько 100 пар небесно-високі підбори розроблений Брайаном Этвудом, і росистый, рум'яний макіяж британського бренду косметики Шарлотти Тилбери, з одного артиста на кожні два моделей.

Просто трохи зайнята за лаштунками в "секреті Вікторії". Фото: АFР

Шон Мендез, Хелсі і Рита Ора виступить на зоряний перший ряд, який буде за повідомленнями включати модель мами Кріс Дженнер і Іоланда Хадід, а також Нью-Йоркська світська левиця Олівія Палермо, співачка Медісон пиво, Белла Хадід хлопець Weeknd і брат Анвар Хадід, і Bethenny Франкель.

Модель США Джозі Кансеко. Фото: АFР

"Секрет Вікторії" було відкрито свій перший повномасштабний американський магазин в Австралії в цьому місяці в Мельбурні. В даний час хостинг-бюстгальтер-сторона спливаючий на Торгового Центру Chadstone перед запуском.

Вінні Харлоу буде ходити по подіуму. Фото: Гетті Картинки Для Вікторії Сікрет

Victoria Secret модні спецвипуск шоу вийде в ефір у США на 2 грудня, з австралійським повітрям-дата ще не оголошена. Вважається, щоб залучити близько мільярда глядачів по всьому світу

Спочатку опубліковано відлік часу до Таємниця Вікторії шоуКатегория: Шоу-biz