Християнин Уїлкінса ображали на рас


Опубликованно 09.11.2018 00:48

Християнин Уїлкінса ображали на рас

Повідомлення про цю подію на своїй Instagram історія, син сьогодні особистості Річард Уілкінс сказав, що чоловік підійшов до нього в клітку в Флемингтонский іподром.

Обмін фото чоловіка, нібито за зловживання, християнин писав: "не на кого зазвичай називають людей, але ... цей чоловік назвав мене 'б***ь, підор", які повинні піти з*к, повернутися додому тепер три рази".

Християнин Уілкінс на Кубок Мельбурна у вівторок

Крістіан зробив собі ім'я на червоній доріжці і Instagram завдяки своїм унікальним почуттям стилю.

Раніше в цьому році він відкрив новини.ком.АУ подкаст кулі глибоко, що у нього були проблеми з самооцінкою В підлітковому віці.

Християнин Уілкінс син сьогодні особистості Річард Уілкінс. Фото: Крістіана Жіль

“Був етап, коли мені не подобається той факт, що я гей. Це було дуже важко для мене, щоб сформулювати (проблеми), тому що я не повністю розумію їх", - говорить він.

“Я думаю, що я дуже впевнений, але я думаю, що впевненість приходить від низької самооцінки. Я дійшов до тієї точки, коли я дійсно люблю себе ... але, коли я був молодшим ... мені було дивно, артистичний хлопець, який не дуже в'яжеться."Кулі Глибокий Епізод 4: Християнин Уілкінс0:30

Ми спілкуємося з сином канал 9 Річард Уілкінс про свою сексуальність, і життя у центрі уваги.3 липня 20184 місяця томуКатегория: Шоу-biz