Тату-ніж: значення і тлумачення, ескізи, фото


Опубликованно 09.11.2018 00:04

Тату-ніж: значення і тлумачення, ескізи, фото

На тілах сучасних людей можна зустріти зображення будь-яких предметів: від банальних і до вигаданих речей. Тому нікого зараз не здивує татуювання ножа на тілі молодого хлопця. Природно, такий малюнок, як і будь-який інший, несе в собі певне смислове навантаження, про яку потрібно обов'язково знати тим, хто хоче зробити собі подібне тату. Трохи історії

Сьогодні дуже важко уявити наше життя без ножів. Але, що цілком зрозуміло, вони не існували протягом всієї історії людства. Перше подобу ножів виникло в період палеоліту, коли люди намагалися загострити камені різними способами для того, щоб використовувати їх в якості ріжучих предметів. Ситуація істотно змінилася, коли були освоєні метали і способи їх обробки. Саме таким чином і з'явилися перші вироби з міді, бронзи і навіть золота. Найбільш знайомий нам вигляд ножі отримали вже в залізному столітті.

Сьогодні ж більша кількість виробів виготовляють з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою міцністю і довговічністю. Також можна зустріти ножі з кобальту і титанового сплаву, але вони не набули великого поширення. Тут варто відзначити, що значення тату ножа не залежить від того, який матеріал зображений на тілі.

Класифікація ножів

Багато людей зараз вважають ножі цілком буденними і простими речами. При цьому не всі з них знають, що існують певні їх класифікації за різними критеріями.

В першу чергу ножі діляться за типом конструкції: складні; з фіксованим лезом; зі знімним клинком; скелетні.

Якщо ножі перших трьох типів можна легко дізнатися виходячи з їхньої назви, то четвертий тип знаком небагатьом. Характерною рисою скелетних виробів виступає те, що й лезо, і рукоятка виконані з цільного шматка металу. Саме тому такі предмети відрізняються підвищеною міцністю, але можуть бути не дуже зручними в експлуатації.

Відповідно до класифікації за призначенням, можна зустріти такі типи ножів: зброю; кухонні; туристичні; універсальні; інші (наприклад, скальпель).

Ну а тут потрібно розуміти, що значення тату ножа може змінюватись в залежності від того, виріб якого типу зображене на малюнку.

Значення татуювання

Як правило, у будь-якого зображення є багато варіантів значення, тату ножа не виняток. Отже, основний сенс такого малюнка виражається в наступному: Самотність. Саме таке значення тату ножа на руці можна вивести, виходячи з того, що його вважають за краще робити саме замкнені у собі люди. Найчастіше такий малюнок виконаний в стилі мінімалізму. Сила і свобода. Один з найпоширеніших варіантів значення тату ножа для чоловіків. Сила волі і мужність. Враховуючи той факт, що це холодна зброя, такого варіанту значення не можна було уникнути. Прагнення до влади. Даний зміст малюнка також пояснюється тим, що на ньому зображується предмет, який може заподіяти шкоду іншим людям. Помста. Ніж на тілі може також символізувати те, що його володар затаїв образу на когось і планує помститися.

Як ми бачимо, існують різні варіанти значення даної татуювання, але конкретний зміст залежить головним чином від того, що саме ви вкладаєте в зображення на своєму тілі.

Татуювання ножа з іншими елементами

Як відомо, додавання додаткових елементів до татуювання може суттєво змінити її тлумачення. Те ж саме відбувається, коли на малюнку ніж зображений з чимось ще. Так, можна зустріти наступні варіанти: Ніж з черепом символізує смерть. Якщо з ножа капає кров, то людина готова діяти за будь-яких обставин. Предмет в зубах черепа має схоже з попереднім варіантом значення, адже таке тату означає, що людина готова віддати все для досягнення поставлених цілей. Виріб, пронзающее серце, символізує зраду, в більшості випадків це стосується любовних відносин. Значення тату троянди і ножа дуже цікаве, адже два елементи поєднують у собі протилежний сенс - агресивність ножа та страсну красу троянди. Таким чином, можна сказати, що ця татуювання символізує поєднання протилежностей в душі її володаря.

Значення на зоні

Всім повинно бути зрозуміло, що малюнки у звичайних людей і татуювання на зоні - це дві великі різниці. Здавалося б, невинне зображення на волі може виявитися серйозною проблемою, якщо людина потрапить за ґрати. Що стосується значення тату ножа на зоні, то в першу чергу дане зображення символізує підвищену агресивність і жорстокість її володаря. Вважається, що людина з таким малюнком готовий у будь-який момент схопитися за ніж без роздумів, якщо в цьому з'явиться необхідність для нього. Досить поширеним варіантом є зображення ножа до шиї, яке вказує на те, що укладений раніше вмів достатньо добре поводитися з холодною зброєю і, швидше за все, зарізав когось. Якщо ж ніж оповитий колючим дротом, то подібний злочин було абсолютно людиною, коли він був у неволі.

Таким чином, у власника татуювання ножа можуть бути серйозні проблеми за ґратами, якщо він не скоював подібних злочинів. Коли ця інформація стає розкритою, найчастіше людині дають кілька днів на те, щоб він позбувся цього зображення на своєму тілі. В іншому випадку до нього застосовуються більш жорстокі санкції. Татуювання у дівчат

Враховуючи всю вищевикладену ситуацію, немає нічого дивного в тому, що татуювання з зображенням ножа не користується особливою популярністю серед представниць прекрасної статі. Дуже часто їх відштовхує та агресивність і сила, які закладені у зміст даного малюнка.

Тим не менш, це зовсім не означає, що ви не зможете зустріти дівчину, на тілі якої красується ніж. Як відомо, є багато представниць прекрасної статі, життєвій силі та мужності яких можуть позаздрити багато чоловіків. Саме тому для них тату є прекрасним способом висловити або підкреслити своє особливе ставлення до життя. Більш того, не варто забувати, що додавання певних елементів може суттєво полегшити сенс татуювання ножа, що ми і побачили на прикладі тату ріжучого предмета з трояндою.

На якому місці набивати?

Цілком зрозуміло тут те, що татуювання ножа можуть бути абсолютно різних розмірів. Саме тому їх можна робити практично на будь-якій частині тіла. Але враховуючи характерну форму ножів, найпопулярнішими варіантами є рука, нога, груди, спина. Вибір місця, головним чином, залежить від побажань і переваг того, хто робить татуювання. Окремо тут варто згадати про те, що зміст малюнка не залежить від того, на якому місці він знаходиться. Іншими словами, значення тату ножа на нозі, руці або будь-якої іншої частини тіла буде однаковим. Тут роль грає тільки зображення. Наприклад, зображення кухонного ножа на руці буде мати один сенс, тоді як значення тату ножа-метелики на тому ж самому місці може бути зовсім інше. Висновок

Як ми побачили, татуювання ножа мають певне значення, що й обмежує коло їх власників. Простими словами, такий малюнок на своє тіло набивають ті люди, які сповнені мужності, рішучості і навіть помірною агресії. З іншого боку, сенс даного малюнка можна істотно підігнати під себе, якщо додати до колючо-ріжучого предмета різні елементи. Автор: Катерина Білоконь 26 Жовтня, 2018Категория: Гламурный Стиль