Чому Меган не голосувати на проміжних виборах


Опубликованно 08.11.2018 08:54

Чому Меган не голосувати на проміжних виборах

В кінці минулого місяця 37-річний виголосив полум'яну промову святкує 125-річчя жінки, будучи наданий голосування у Новій Зеландії.

"Жіноче виборче право-це не просто право голосу для жінок, але і про те, що це є", - сказала Меган.

"Основні фундаментальні права людини, всіх людей, включаючи членів суспільства, які не поспішали чи то за ознакою раси, статі, національності або орієнтації — вміти брати участь у виборі свого майбутнього і своїй громаді".

Меган вирішує прийом на честь 125-річчя жіноче виборче право в Новій Зеландії. Фото: Кірсті Вигглсворт

Але незважаючи на свої сильні почуття з цього питання герцогині Суссекс, який застосовується для британської citzenship і ще можуть голосувати в свою рідну країну, пророкують слідував королівський протокол з цього питання.

Хоча ніяких законів на цей рахунок, заява на офіційному сайті британського парламенту сказав, що королева не голосує тому, що це "неконституційно".

В Букінгемський палац прес-секретар підтвердив "Ньюсуік" в 2017 році, що близькі члени королівської сім'ї стежити за Її Величності "за угодою" і не голосують.

Докладніше: Меган "дуже особисте" виступ на Іграх Нескорений

Меган Маркл говорить про Дональд Трамп в інтерв'ю 2016 на нічні шоу Ларрі Уилмор. Фото: Вечірні Шоу

Не будучи в змозі голосувати на виборах, безсумнівно, були важкими для Меган, який має довгу історію вокальні композиції про політику США.

Герцогиня написала пост в своєму нині неіснуючого блогу на Тіг спонукаючи людей висловлювати свою думку в 2016 Вибори в США.

Колишній костюми зірки підтримали демократичного кандидата Хілларі Клінтон в соціальних мережах і обрушився з критикою на Дональда Трампа в ток-шоу зовнішній вигляд.

"Так, звичайно, козир спірне, думаю тільки про жіночих голосів, вірно?" Меган розповіла, нічні шоу Ларрі Уилмор.

"Я думаю, що це було у 2012 році Республіканська партія втратила голоси жінок на 12 пунктів; це величезна кількість, і з такою жінконенависник, як козир, і так красномовно про нього, що це величезний шматок його".Категория: Шоу-biz