Чому Меган і Гаррі 'параноїки'


Опубликованно 08.11.2018 04:38

Чому Меган і Гаррі 'параноїки'

Вражаючі претензії з приводу молодої особи були зроблені Ярмарок марнославства статті профілювання їх батько принц Чарльз на 70.

За словами членів королівської прес-пакет, який розповів журналу, Принц Чарльз та його сини не могли більше по-різному ставитися до преси.

Новий доповідь стверджує, що Меган і Гаррі "на контролі", коли справа доходить до висвітлення в ЗМІ. Картина: Філ Благородний — Басейн/Getty Зображення

Один кореспондент стверджував, Меган Маркл, Гаррі, Вільям і Кейт Міддлтон були "на контролі", коли справа дійшла до їх покриття, в той час як Чарльз і Камілла порівняно були "набагато більш розслабленим".

Вони також повідомили, що герцог і герцогиня Кембриджа були сумно відомі за те, що не дивлячись на "нерухомої точки", коли фотографують, означаючи, що це було важко отримати постріл у них дивиться прямо в камеру.

На подив преси розповів Ярмарок марнославства своїх улюблених королівських справу з Каміллою, герцогинею Корнуольською.

Детальніше: як Роялс перебудував свою репутацію після десятиліть скандал

Герцог і герцогиня Кембриджські часто не дивитися на "фіксована точка", так що папараці можуть зробити хороші кадри з них. Фото: Тім П. Вітбі

На відміну від Чарльза і Камілли з задоволенням позують для преси. Фото: Кріс Джексон/Getty Зображення

Докладніше: принц Гаррі втратив терпіння з працівниками палацу напередодні королівського весілля

“Ми думаємо про неї, ми її обожнюємо. Вона дивовижна жінка," Сонце фотограф Артур Едвардс.

"Вона завжди дає трохи блиск в її очах і знайдуть хвилинку, щоб подивитися на наші камери," інший кореспондент додав.

Минулого місяця королівський фотограф Тім сказала вбивцю новини.ком.АУ молоді королі "трохи зверхньою" з фотографами і не нормально позувати для фотографій.

"Те, що сталося з матір'ю, очевидно, позначалося на їх відносинах з пресою," королівський фотограф Рекс на Shutterstock сказав.

"Тим не менш, вони змінилися за останні кілька років, і тепер стало ще простіше фотографувати їх."Категория: Шоу-biz