Що таке колорування: опис, техніка виконання фарбування, підбір кольорів і модні ідеї з фото


Опубликованно 08.11.2018 00:26

Що таке колорування: опис, техніка виконання фарбування, підбір кольорів і модні ідеї з фото

Що таке колорування? Це вид фарбування з використанням контрастних або гармонійно поєднаних кольорів. Після колорування волосся текстура стрижки «оживає», за допомогою цієї техніки можна не тільки приховати невеликі недоліки зовнішності, але навіть скорегувати форму обличчя. Докладно про техніку і види колорування розказано в цій статті.

Загальна інформація

Колорування (фото після фарбування представлені в статті) краще всього підходить власницям тонкого волосся, особливо тим, хто вибрав для себе найпростіші варіанти стрижок. Чому? Справа в тому, що ця техніка фарбування дозволяє приховати недостатній обсяг, а ще додає зовнішності дівчини якусь родзинку. Різниця до і після тонування помітна неозброєним поглядом.

Основна перевага цього виду фарбування – відсутність вікових обмежень, головне - правильно підібрати кольори. Для жінок старшого віку краще всього підбирати натуральні, природні відтінки. А молоді дівчата люблять експериментувати зі своєю зовнішністю, вибирати яскраві кольори і контрастні переходи.

Суть техніки полягає у фарбуванні окремих пасом. Для колорування можна використовувати від 2-х до 15-ти відтінків (іноді використовують і 20). Найчастіше вибирають тільки два тони: один з них повинен бути темним, інший – світлим.

Чи можна змінити повністю колір волосся колорированием? Що таке повне і часткове колорування? При частковому фарбуванні основний колір волосся є загальним фоном, до якого підбираються відтінки. Техніка повного колорування передбачає зміну натурального кольору волосся, після чого окремі пасма фарбують в різні тони.

Техніка фарбування

Що таке колорування і чим воно відрізняється від мелірування? Дійсно, обидві техніки дуже схожі, відмінність полягає тільки в тому, що при мелірованії використовується лише один колір.

Сьогодні є дуже модним колорування з плавним переходом між відтінками. Майстри створюють такий візуальний ефект, що волосся ніби світяться зсередини. Для цього біля коренів пасма фарбують в більш темний колір, середина залишається природного відтінку, а кінчики волосся освітлюються. Дуже важливо використовувати тільки перевірені і якісні барвники, тоді результат перевершить всі очікування.

Фото після колорування представлені в статті, це одні з найкрасивіших, яскравих і популярних прикладів даної техніки фарбування. Сама ж процедура проводиться з використанням фольги або на шапочку. Майстри при проведенні фарбування ділять роботу на кілька етапів: Волосся поділяють на ділянки (в залежності від плану фарбування), закріплюються затискачами. З кожної ділянки (по черзі) виділяють пасма, які будуть тонувати, їх ширина повинна бути приблизно 5 мм. Під пасмо підкладають смужку фольги шириною 2-3 см, на волосся наносять фарбу, загортають їх у фольгу. Коли всі вибрані пасма на одній ділянці пофарбовані, можна переходити до наступного.

Кольори для колорування підбираються самостійно, але якщо ви раніше подібним чином не фарбували волосся, то краще звернутися до фахівця, який підбере для вас індивідуальну гаму відтінків. Фарба наноситься спочатку на коріння, потім на середину пасма, а в кінці на кінчики. Тримати фарбу потрібно стільки часу, скільки вказано в інструкції компанії-виробника. Після закінчення процедури потрібно ретельно промити волосся і нанести бальзам. Коли бальзам буде змито, а волосся висушені, можна буде повною мірою насолодитися отриманим результатом.

Види

Видів колорування всього два: поздовжнє; поперечний.

Поздовжнє фарбування вважається найпростішим. У цьому варіанті кілька пасом забарвлюється по всій довжині.

При поперечному колорировании робиться плавний перехід від темного (коріння) до світлого (кінчики) відтінку. Перевага цього виду фарбування полягає в тому, що коли волосся почнуть відростати, то образ не втратить своєї привабливості. Каскадна стрижка краще всього підходить для поперечного колорування. Способи

Що таке колорування, яким воно буває? Крім різних видів цієї техніки існує і декілька способів її виконання. Зигзаг. Від середини чола до маківки роблять зигзагоподібний проділ. З дільниць проділу виділяють пасма для фарбування. Техніка виконання не змінюється: під кожну пасмо підкладають фольгу, наносять фарбу, загортають. Радіальний. Волосся поділяють на три зони: скронева, потилична, тім'яна. Пасма на потилиці фарбують і загортають у фольгу. Волосся тім'яної зони фарбують, чергуючи різні відтінки. Такий спосіб колорування дозволяє досягти цікавої гри кольору. Кільця равлики. Волосся ділять на квадрати розміром 2 х 2 див. При фарбуванні відтінки потрібно чергувати. Спочатку фарбують пасма на темечке і маківці. Особливість цього способу полягає в тому, що після нанесення фарби пасмо скручують в джгут і укладають як кільця равлики, потім закріплюють затискачами. Найчастіше використовується не більше 3-4-х відтінків. Цей спосіб підходить для фарбування волосся, довжина яких доходить максимум до плечей. Метод завитого волосся. Пасма фарбують у різні відтінки, причому у одного пасма світлими роблять кінчики, а в іншої – коріння. Коли фарба нанесена, волосся накручують на палець і фіксують затискачами. Мозаїка. Для цього способу знадобляться спеціальні трафарети. Візерунок наносять на кілька шарів, здається, що волосся пофарбовані об'ємно. Акварель. В цьому випадку створюється багатовимірна структура кольору. Потрібно підібрати кілька близьких відтінків, вони будуть по черзі змінювати один одного. Чи можна зробити на кожній пасма плавну градацію кольору. Русяве волосся

Сьогодні не існує визначеного переліку модних кольорів колорування, головне - гармонійно підібрати кілька відтінків одного і того ж тону. Для власниць русявого волосся фахівці рекомендують вибирати холодні кольори світлих відтінків.

Кращі: платиновий; попелястий; блонд; світло-русявий.

Гармонійного і складного образу можна досягти шляхом поєднання кількох кольорів. Якщо є бажання, то русяве волосся можна забарвити і більш темними кольорами. Для цього використовують: шоколадний; каштановий; золотистий тон.

Техніка колорування з використанням цих відтінків називається брондированием. Ця процедура дозволяє змінити натуральний колір волосся, не травмуючи їх, так як у складі більшості тонуючих засобів немає аміаку. Але таке фарбування потребує постійної корекції, тому майстри доведеться відвідувати щомісяця.

Колорування в техніці 3D теж дуже модно і популярно сьогодні. Пасма забарвлюються в три схожих відтінку, що дозволяє візуально надати зачісці об'єм.

Якщо є бажання додати в образ яскравих фарб, то на русявого волосся це теж можна зробити шляхом колорування. Фото, представлені в статті, наочно демонструють те, як оригінально і стильно це виглядає. Найкраще відтіняти іншим кольором тільки кінчики пасом. З русявим волоссям відмінно будуть гармоніювати: чорний; рожевий; попелястий; блакитний; пшеничний колір.

Сміливо виглядає колорування, виконане у вигляді малюнка. Сьогодні можна зустріти дівчат з леопардовим та тигровим фарбуванням. Світлі волосся

Процедура колорування світлого волосся – більш щадна і легка процедура, ніж тонування темних пасм, так як немає потреби додатково освітлювати їх.

Колорування можна зробити быстросмывающимися фарбами. Тоді, якщо кінцевий результат не влаштовує клієнта, можна легко змінити не тільки зачіску, але і її колір.

Як показано на представлених у статті фото, кольору колорування можуть бути найрізноманітнішими. При всьому цьому різноманітті досить легко помилитися і підібрати тон, який не буде гармоніювати як з основним відтінком волосся людини, так і з його зовнішністю. Для світлого волосся ідеально підходять наступні відтінки: каштановий; попелястий; червоний; рудий.

Колорування для любителів яскравих фарб можна зробити в: синьому; жовтому; зеленому кольорі.

Причому можна фарбувати лише кінчики, а можна затонувати пасма повністю.

Для тих, хто хоче трохи поекспериментувати, варто вибрати наступні тони: шоколадний; рудий; світлий блонд.

Звичайно, експерименти з поєднанням яскравих і кричущих відтінків можна проводити лише молодим дівчатам. Жінкам середнього віку, а також тим, хто займає керівні посади, така зачіска не підійде. Таким краще вибрати для колорування два-три відтінки, які будуть гармонійно поєднуватися між собою.

Існує декілька технологій колорування світлих волосся: Багатобарвне фарбування. Це найпопулярніша технологія, суть якої полягає в тому, що волосся фарбуються у близькі по відтінку фарби. Сьогодні дуже затребуване несиметричне колорування. При проведенні процедури не потрібно дотримуватися чіткий алгоритм, фарба наноситься нерівномірно і без певної послідовності. «Сіль і перець». Таке колорування можна зробити тільки на волоссі попелястого відтінку, краще всього підходить жінкам, які не соромляться сивини. Спочатку майстер освітлює пасма, а потім робить плавний перехід до чорного кольору. Неонове колорування. Назва говорить сама за себе – тонування здійснюється яскравими неоновими фарбами. Найбільш популярні серед молоді сьогодні – це рожеві та фіолетові відтінки. Колорування чубчика. Це може бути зроблено контрастно, коли чубчик забарвлюється повністю в інший колір, або зонально, коли тонується лише одну ділянку. Візерункове. Сама незвичайна і оригінальна технологія колорування. Фарба в цьому випадку наноситься з використанням трафарету. Фарбування може бути і поздовжнім і поперечним, а переходи можуть бути різкими, так і плавними. Головне завдання майстра – задовольнити всі побажання клієнта.

Темні волосся

Подивившись фото колорування на темне волосся, які представлені в статті, можна переконатися, що вона виглядає нічим не гірше, ніж на світлих пасмах. Хоч фахівці і стверджують, що темні пасма піддаються більшою мірою негативного впливу від фарбувальних засобів, зокрема при процедурі освітлення, але затребуваність і популярність цієї методики не згасає. Краще всього проводити фарбування за такими технологіями: Багатобарвне. Неонове. Каліфорнійське. За допомогою барвників майстри роблять на пасмах плавний перехід від темних коренів до більш світлим кінчиків. Перламутрове. Цей метод не дуже поширений в нашій країні із-за того, що для тонування використовуються дорогі матеріали. Фарби здатні створити ефект заломлення світла і надати незвичайний блиск пасмам. Найчастіше вибирають приємні нейтральні відтінки: кремовий, рожевий, бузковий, колір слонової кістки та інші. Візерункове. Тим, хто вибирає цю техніку тонування, слід пам'ятати, що таке колорування на темне волосся буде мати потребу в підтримці форми і регулярній стрижці.

Для кольоротипу "зима" відмінно підійдуть холодні відтінки: попелястий; платиновий; перлинно-сірий; сріблястий; сталевий.

Якщо ж у вас каштанове волосся і кольоротип "осінь", то краще всього вибрати: пісочний; медовий; золотистий; бежевий; пшеничний відтінок. Коротке волосся

Для фарбування коротких пасом найкраще підходить техніка під назвою «балаяж». Тонуються в цьому випадку тільки кінчики пасом і чубчик. Для коротких стрижок використовується тільки поздовжнє колорування, так як для поперечного часто не вистачає довжини. Фарбування із застосуванням трафарету теж можливо, але тільки якщо волосся прямі і гладкі. Якщо ви хочете отримати зухвалий і стильний образ, то зверніть увагу на яскраві кричущі відтінки, на коротких пасмах вони будуть виглядати чудово. Середні волосся

Для власниць стрижок середньої довжини (особливо каре і каскаду) найкраще підходять такі техніки колорування як балаяж і брондірованіе. Балаяж на волоссі такої довжини виконати досить складно, тому майстри найчастіше рекомендують своїм клієнтам брондірованіе. Тим більше, що за таким видом фарбування доглядати дуже просто. Відмінно виглядає тонування, якщо зробити потиличну область в темних відтінках, а верхівку і чубчик - в більш світлих.

На волоссі середньої довжини можна зробити і стандартне повздовжнє та вертикальне фарбування, воно теж буде виглядати гармонійно.

Довге волосся

На довгих пасмах можна використовувати будь-які техніки колорування. Фарбування в цьому випадку відбувається значно швидше і якісніше, ніж на коротких волоссі. Відмінно виглядає колорування, коли коріння і кінчики фарбують в контрастні відтінки. Можна зробити тонування, перехідний від світлих відтінків (коріння) до більш темним (кінчики) або навпаки.

На довгому волоссі можна робити брондірованіе, балаяж, трафаретний техніку та ін. Але, визначаючись з технікою колорування, слід пам'ятати, що на вибір також впливають тип і натуральний колір волосся. Автор: Ганєва Ганна 31 Жовтня, 2018Категория: Гламурный Стиль