Схема брів: покрокова інструкція, поради, фото


Опубликованно 08.11.2018 00:26

Схема брів: покрокова інструкція, поради, фото

Брови є необхідним атрибутом на обличчі кожної дівчини, так як вони створюють рамку для очей. Щоранку представниці жіночої статі витрачають величезну кількість часу на їх створення ідеальної форми. Для полегшення цього процесу професіонали в цій області придумали схеми правильної форми брів. З їх допомогою можна з легкістю створити відповідну і оформити їх фарбою або хною в домашніх умовах. Універсальні рекомендації

У кожної представниці жіночої статі по всьому світу різні риси особи. Відповідно та форма, яка підійде одній, може зіпсувати зовнішність іншої дівчини. Але професійні майстри дають кілька універсальних рекомендацій по вибору схеми правильних брів для всіх. Для цього необхідно взяти два декоративних олівця і визначити точки початку, височини і закінчення.

З допомогою косметичного засобу необхідно провести лінію від підборіддя через кінчик носа до початку брови. Точка повинна стояти у проміжку між внутрішнім куточком ока і підставою носа. У кожної людини точка буде розташована в різному місці, а початок буде там, де це необхідно.

Згідно зі схемою форми брів, найвища точка повинна знаходитися на лінії, проведеної від кінчиків губ через зіницю. А закінчення - на середині відрізку від внутрішнього куточка ока до скроні. За допомогою олівця необхідно поставити крапки в даних місцях і легкої лінією з'єднати їх. Дана універсальна схема брів допомагає правильно визначити їх довжину. Вибір за формою обличчя

Дівчатам при побудові брів необхідно враховувати свої індивідуальні особливості - розріз очей, овал обличчя, відстань між бровами і подібні характеристики: Квадратна форма відрізняється чіткими лініями, які необхідно трохи згладити. В такому випадку схема брів показує, що лінія повинна бути плавною, без різких згинів і кутів. Але дуже важливо уникати прямих форм, так як вони візуально обрізають і вкорочують особа.

Овального типу підійдуть абсолютно будь-які брови з урахуванням правильності розташування точок початку, височини і закінчення. Для круглого обличчя ідеальним варіантом схеми побудови брів стане та, у якій присутній різкий вигин. Фахівці рекомендують їх форму робити більш широкої, так як тонкі лінії здатні збільшити округлість. Для подовженого обличчя відмінно підійдуть прямі, широкі брови, з невеликим куточком.

Таким чином, кожна дівчина з індивідуальними особливостями форми зможе побудувати правильні і красиві брови. Процедура корекції

Після побудови форми з допомогою схеми брів необхідно приступити до корекції. Навіть самі ідеально підібрані лінії не будуть прикрашати обличчя, якщо вони не будуть акуратними. Для корекції необхідно дзеркало, хороший світло, гострий пінцет і косметичний олівець при необхідності. Процедура складається з декількох простих етапів:

Дезінфекція інструменту і знежирення шкіри. Промальовування бажаної і підходящої форми за схемою корекції брів. Видалення зайвих волосків швидкими і різкими рухами у напрямку їх росту. Нанесення на шкіру заспокійливий лосьйон.

Дана процедура може викликати больові відчуття. Щоб послабити їх, необхідно злегка натягуючи шкіру в місці видалення волосків або за кілька хвилин до корекції обробити її кубиком льоду. Після оформлення бажаної форми можна виділити брови за допомогою пігменту. Способи фарбування

Сучасні майстри стверджують, що оформлення брів за допомогою спеціальних пігментів полегшують процес щоденного макіяжу. Вони здатні пофарбувати не тільки волосся, але і шкіру в даній області, що сприяє зниженню потреби в прокрашивании косметичним олівцем.

Можна виділити два основних способи довготривалого оформлення: за допомогою фарби для брів; спеціальної хною.

Мільйони дівчат стверджують, що з їх допомогою можна забути про щоденне використання декоративного олівця. Великою перевагою довготривалого фарбування є те, що пігмент зберігається насиченим протягом декількох тижнів. Крім того, він не вимивається засобами для очищення шкіри та видалення декоративної косметики. Тому професійні майстри рекомендують використовувати фарбуючі кошти після корекції форми брів за схемою, особливо для власниць світлих волосків. Інструкція по застосуванню хни

Даний спосіб користується популярністю як в салонах краси, так і в домашніх умовах. Оформлення за допомогою хни відбувається досить швидко і легко, при дотриманні всіх рекомендацій професіоналів.

Покрокова інструкція: Видалення декоративної косметики і знежирення шкіри. Невелика кількість хни розмішати з теплою водою до однорідної консистенції. З допомогою скошеної пензлика нанести суміш, починаючи від кінчика, рівномірно розподіляючи її до основи. Далі можна приступати до оформлення підстави брови. Схема фарбування показує, що дуже важливо не забувати про правильне розташування точок початку, височини і кінця під час фарбування. Недоліком даного методу є те, що суміш досить довго висихає, на відміну від фарби, тому вам потрібно буде залишити брови на 20-30 хвилин до повного висихання складу. Суху пасту видалити чистим ватяним диском і нанести невелику кількість фіксуючого засобу.

Пігмент після фарбування брів хною зберігається протягом 10 днів на шкірі, а на волосках - близько місяця. Фарбування за допомогою фарби

На косметичному ринку можна знайти величезну кількість спеціальних засобів різних брендів і з бюджетною вартістю. Схема брів по фарбуванню з допомогою фарби показує, що даний метод досить простий у застосуванні і сприяє тривалій корекції форми.

Інструкція застосування фарби: В пластиковій або керамічної ємності розмішати забарвлює склад і окислювач до однорідної консистенції. Видалити декоративну косметику з брів і знежирити шкіру навколо. Скошеної пензлем нанести невелику кількість фарби на кінчик. Після оформлення можна приступати до прокрашиванию всій поверхні і початку брови. Через 5 хвилин за допомогою ватної палички можна видалити невелику кількість фарби до вигину, пензлем нанести другий шар, не зачіпаючи початок. Таким чином можна добитися красивого переходу і ефекту градієнта. І залишити фарбу ще на 5 хвилин. З допомогою мицеллярной води ретельно видалити висохлий склад. Розчесати волосся спеціальною щіточкою і нанести фіксуючий гель.

За відгуками великої кількості дівчат, можна виділити два найкращих бренду, які випускають якісну та бюджетну фарбу - "Естель" і "Перфектоцил".

Рекомендації професіоналів

При використанні схеми брів для корекції та фарбування майстри враховують індивідуальні особливості кожної дівчини. Для побудови форми в домашніх умовах вони дають кілька рекомендацій: до фарбування слід оцінити результат корекції і переконатися в тому, що форма відмінно підходить; після фарбування брів фарбою уникати контакту з водою для продовження стійкості пігменту; власницям чутливої типу шкіри рекомендується наносити крем заспокійливий після вищипування волосків; при виборі відтінку фарби або хни враховувати, що пігмент повинен бути на один тон темніше природного кольору волосся. Висновок

З допомогою схеми брів можна побудувати правильну і потрібну форму, яка буде підкреслювати всі достоїнства форми особи. Професійні майстри рекомендують оформляти їх за допомогою фарбувальних засобів після корекції, для довготривалого результату і полегшення щоденного процесу використання декоративної косметики. Автор: Катерина Білоконь 21 Жовтня, 2018Категория: Гламурный Стиль