Афро-перука: історія, опис, як виготовити самостійно


Опубликованно 12.10.2018 01:06

Афро-перука: історія, опис, як виготовити самостійно

Для кого-то перуку - необхідність, для когось- простий спосіб кардинально змінити зовнішність. Кому йдуть перуки, а кому немає, можна з'ясувати тільки на практиці. У статті піде мова про те, як можна самостійно зробити афро-перука чорного кольору. Історія виникнення перуки

Перуки з'явилися давно – близько 2600 років тому до нашої ери. В ті часи багаті і бідні, чоловіки і жінки збривали повністю всю шнвелюру з голови для того, щоб носити штучні волосся. Кажуть, що всередині перуки перебувала додатковий прошарок, що захищає від сонячного удару, вона оберігала від холоду. Деякі знатні вельможі надягали відразу декілька перук.

Пізніше перуки з'явилися в Древній Греції, і там їх найчастіше використовували як театральний реквізит. Позитивні герої надягали перуки білого кольору, негативні - чорні. До речі, ті, хто грав комедійні ролі, одягали руді перуки. Опис афро-перуки

Природа наділила африканців густими, пишним волоссям з красивим природним насиченим кольором. Все це було закладено в них генетикою. Проте в даний час афро-зачіска може стати доступною для будь-якої людини. Переважання чорного або коричневого відтінків волосся не обов'язково, африканський стиль люблять також і за яскраві фарби.

Афро-перуки мають велику популярність. Вони пройшли досить довгий шлях свого створення і виникнення, у даний час вони виглядають дуже природно. Якщо при виготовленні перуки використовувати якісні людські волосся, то не завжди можна відрізнити штучні від натуральних. З чого зробити перуку?

В даний час афро-перуки можна також зробити з синтетики. Якщо виготовленням займається професійний майстер, результат перевершить всі очікування. Вибір же перуки з натуральних волосся дозволить виглядати його власникові більш природно. Шанувальники афро-перук можуть носити їх, коли немає часу помити голову або зробити укладання зачіски. Вони допомагають виглядати ефектно, незвично.

Кращий матеріал, який використовується для виготовлення - це натуральні волосся різного походження: бразильські, китайські, індійські, європейські. Всі вони відрізняються за якістю і структурою. На думку фахівців, найбільше для цього випадку підходять індійські волосся.

Якщо ж немає можливості придбати афро-перука у магазині, його можна виготовити самостійно, потрібно тільки терпіння і необхідні інструменти. Якщо ви все ж не впевнені, що впораєтеся з роботою, в цьому випадку краще звернутися до професіоналів. Як виготовити перуку самостійно

Існує кілька способів, як можна виготовити афро-перука самостійно. Причому в цьому процесі можна використовувати не тільки штучні волосся, але і натуральні. Чим якісніше матеріал, тим зручніше буде з ним працювати. Перш за все, потрібно виміряти обхват голови по лінії росту волосся. Далі необхідно зробити виміри уздовж по центру верхівки голови. Наступний вимір - відстань від одного вуха до іншого.

Етап 1. Моделювання основи перуки: Для того щоб змайструвати чорний афро-перука, потрібно перенести свої мірки на болванку перуки. Потім закріпити на болванці бавовняні стрічки. Додати бавовняні мережива. Приміряти основу.

Етап 2. Заготівля волосся: Взяти штучні чи справжнє волосся. Розібрати і натягнути волосся. покласти волосся між пластинами.

Етап 3. Виготовлення перуки: Вибрати правильний вентилюють гачок. Протягувати волосся через петельки і зав'язувати їх на мереживі. Починати вентилювання з шиї. Змінювати напрямок. Покрити стрічкою. Вшити сталеві пружини. Зробити проділ і укладання. Поправити перуку.

Дотримуючи всі інструкції, можна зробити красивий і ефектний чорний афро-перука (фото представлені в статті). Автор: Вадим Матузок 27 Вересня, 2018Категория: Гламурный Стиль