Колір волосся скандинавський блонд: фото і відгуки


Опубликованно 11.10.2018 22:24

Колір волосся скандинавський блонд: фото і відгуки

Скандинавський блонд – це волосся, на які хочеться дивитися і дивитися. У них абсолютно відсутній жовтий відтінок. У дитинстві такі волосся білосніжні, дуже яскраві, біля коріння світло-рожеві. З настанням пубертатного періоду у волоссі збільшується концентрація пігменту та волосся отримують металевий відтінок. Це колір срібла, платини. Кінці вигорають до білого кольору. Сивіє нордичні блондини не менш ефектно: з віком волосся отримують злегка блакитний відтінок.

Не дивно, що з розвитком індустрії фарб для волосся цей колір став таким популярним. Як змінити природний колір на цей чарівний відтінок? Які тонкощі існують у фарбуванні і як виконати цю процедуру вдома? Про все по порядку. Модний колір

Одна відома жінка якось сказала, що в житті настає такий момент, коли кожна стає блондинкою. Нехай це навіть сивина, і її теж можна красиво подати. Скандинавський блонд – це яскравий, сміливий, звертає на себе відтінок волосся з білими пасмами. Він повинен гармонійно поєднуватися з шкірою, не сильно відрізнятися у коренів і по довжині.

Всі методи сучасного фарбування, поєднують два або три близьких тони, підійдуть і для цього сезону 2018-2019 року. Це омбре, шатуш, імітація вигорілих пасом на сонці. Неприйнятні чіткі межі між білими ділянками і більш темними. Мелірування, колорування та контрастне фарбування пішли в минуле, в тренді - природність. Красивий натуральний скандинавський блонд: фото

Зірка подіуму Siri Толлерод блищить натуральним кольором волосся, який чудово виглядає і при світлі софітів, і в сонячний день, і в сутінках. При штучному освітленні, особливо теплом, її волосся здаються лимонними. В темряві вони світяться платиною. На фото без спалаху вона часто виглядає попелястої блондинкою. Це природно – адже білий колір приймає на себе всі відблиски.

Іноді модель робить волосся ще світліше, як на показі Шанель. Цій дівчині йдуть будь-які холодні відтінки блонд. Тим не менш, її не можна назвати блондинкою з популярних анекдотів. Вона вважається людиною зі світлою головою і в образному розумінні. Звичайно, багато дівчат вибрали її як об'єкт для наслідування. Вдале фарбування

Таких волосся, як у Siri Толлерод, в природі дуже мало. Тому більшість власниць такого кольору вдавалися до фарбування. Результат його виходить у всіх різний: людина здатна розрізняти близько десяти мільйонів кольорів і нюансів. Фарбувальних складів, при всьому різноманітті, стільки не знайдеться. Широко відомі всього три нордичних відтінку: попелястий, перлинний і платиновий.

У блондинок при тонуванні фіолетовим кольором для нейтралізації жовтого пігменту може вийти попелясто-піщаний колір, рожевий блондин або світлий метал. При фарбуванні відрослих коренів цей перехід кольору буде максимально природним. Якщо застосовувати невеликий відсоток оксиданта – від 1,5 до 3 – таке фарбування в скандинавський блонд можна застосовувати щомісяця.

Молодим жінкам дуже йде такий колір. Він підкреслює свіжість шкіри, чого не можна сказати про дам у віці. Самі того не бажаючи, вони можуть виглядати сивим. І тільки відрослі корені розкажуть про те, що колір волосся не натуральний. В такому випадку вже краще тонувати сивину – це може бути дуже красиво. З брюнетки в блондинку

З допомогою нарощування пасм можна змінити образ і швидко стати екстремальної блондинкою. У цьому випадку знадобиться більш щадне фарбування. Краще всього довірити цю процедуру майстру, оскільки професіонал розрізняє набагато більше квітів, ніж звичайна людина. Він ж зможе правильно визначити рівень тони натурального волосся, скласти рецепт фарбування і дасть рекомендації по використанню доглядають складів для домашнього використання.

Але і без нарощування можливо темне волосся перетворити в світлі. Як правило, темне волосся при освітленні стають рудими. Щоб прибрати небажаний відтінок, їх тонують – наносять фарбу з невеликим відсотком оксиданта. Так домагаються гарного кольору «скандинавський блонд», який на кінчиках може бути зовсім білим.

Чим більше фарбувань зазнають темне волосся, тим більше пігменту втрачає їх полотно. Тому можна розпочати фарбування з короткої довжини і за рік довести відросле волосся до цілком природного глибокого нордичного кольору. Чорні корені не зіпсують картини, оскільки теж є частиною холодної гами. Майстерність колориста

За допомогою сучасних матеріалів можна домогтися кольору «скандинавський блонд» на будь-яких натуральних відтінках волосся. Рівень тону, який при цьому досягається – від дев'ятого до дванадцятого. Щоб було зрозуміло, про що йде мова, варто пояснити, що колористика розрізняє волосся від одиниці (чорних) до дванадцятого рівня (колір білого паперу). Звичайно, простіше буде відбуватися фарбування світлих блондинок – тих, у яких натуральний рівень тони дев'ятий або десятий.

Існують фарби, здатні піднімати рівень на п'ять тонів. Так само діє освітлюючий порошок. До нього вдаються для виведення пігменту у брюнеток. За правилами, спочатку роблять знебарвлення волосся до певної бази. Після кілька днів волосся посилено живлять, оскільки знебарвлення сушить їх і робить занадто пористими, вони можуть не витримати тонування і почати обламуватися. Колір волосся буде дуже непрезентабельний – жовтий або навіть червонувате.

Після невеликого терміну (тиждень, в основному) можна тонувати волосся, заносячи штучний пігмент. Як правило, у коренів на три-чотири сантиметри виробляють фарбування тонирующей фарбою, що містить синій пігмент. Він нейтралізує жовтизну. Полотно волосся вимагає зазвичай розбавлення кольору, щоб не вийшло синіх пасм. Розбавляють фарбу 1,5 % оксидантом.

Як підібрати гарний відтінок в залежності від натурального рівня волосся, розповість відео.

Чому не виходить холодний відтінок

Багато дівчат, порадившись з подругами, купують в магазині рекомендовану фарбу і намагаються отримати білі волосся. Коли виходить жовтизна, в усьому звинувачують фарбу. Однак не все так просто. Якщо волосся були раніше пофарбовані, нехай навіть в один з блондов, то в них присутній штучний пігмент, який вимивається набагато важче, ніж натуральний. Тому при рівних умовах натуральна шатенка швидше перетвориться на холодну блондинку, ніж володарка золотої шевелюри, отриманої фарбуванням. Їй доведеться вимивати штучний пігмент з подальшим тонуванням.

Як можуть виглядати колишні брюнетки, показано на фото. Волосся скандинавського блонда мають різний відтінок, але однаково чарівні. Відгуки покупців

Побачивши в магазині фарбу для волосся, люди зазвичай звертають увагу на рекламну картинку. Професіонали так не надходять. Справа в тому, що волосся у всіх різні, можуть бути вже пофарбованими або сивим. Залежно від цього підбирають фарбу перукарі-колористи. Хоча у визначенні кольору нордичних блондов думки професіоналів і любителів збігаються, щодо вибору методу фарбування вони розходяться.

Фарба «Скандинавський блонд», відгуки про яку досить суперечливі, проявила себе в одних випадках як освітлююча до жовтизни, в інших – до свого рудого пігменту. Чому стався такий казус? Наявності занадто явна розбіжність з рекламою на коробочці. Оксидант, що знаходиться в красящем кремі, вимиває натуральний пігмент волосся. Першим руйнується синій пігмент, потім жовтий і в останню чергу червоний. Тому жовтизна при освітленні – норма. Почервоніння з'являється у натуральних рудуватих відтінків або у темно-русявих дівчат.

Фарбування відбувається в два етапи: освітлення і тонування. Світле волосся і знебарвлені з жовтим відтінком дозволяють фарбування у білий колір стійкою фарбою для волосся «Скандинавський блонд». Темно-русяве волосся або відросле коріння темних тонів вимагають освітлення. Так прибирають натуральний пігмент та через три дні волосся тонують стійкою фарбою. Підійде «Блиск 811» або «Гарньєр 111». Висновок

Хороший колорист здатний за одне відвідування пофарбувати волосся в бажаний холодний відтінок блонд. Має сенс вдатися до його послуг на початку зміни іміджу. Зате після застосування правильно підібраних фарби «Скандинавський блонд» дозволить підтримувати колір в домашніх умовах. Автор: Ірина Фоміна 21 Вересня, 2018Категория: Гламурный Стиль