Елль Макферсон Біллі Джоел сповідь


Опубликованно 11.10.2018 15:46

Елль Макферсон Біллі Джоел сповідь

Австралійська супермодель показав на годинник, що відбувається в прямому ефірі з Енді Коен , що вона і Джоел були жити разом, як сусіди по будинку в Нью-Йоркській квартирі, коли співачка привезла американська модель Крістін Брінклі додому.

“Ми жили разом. Я була нагорі ... у Центральному парку на Захід", - сказав Макферсон, 54. “Ми були доброзичливі, і я думаю, що він зустрічався з Крісті в свій час, тільки почавши. Так що Так, я вигнаний".

Елль Макферсон говорить Біллі Джоел її вигнали з нью-йоркської квартири, яку вони поділяють. Фото: Саймон Аптон

Тоді красуня зізналася, що вона не вірила вона або Брінклі індивідуально надихнув розбити Йоіла "Міські дівчата", незважаючи на Брінклі в головній ролі в музичному відео для налаштування.

"Я думаю, що це був всі міські дівчата, це так", - сказала вона дипломатично.

“Мені не потрібно брати на себе відповідальність за це. Він любив високих дівчат".

Спортивних Ель Макферсон 1988 Ілюстрований купальник Cover. Фото: Спортс Іллюстрейтед

Крісті Брінклі 1979 року Спортивний Ілюстрований купальник Cover.

Але будинок драма не дарма — Джоел Брінклі і пішов далі, щоб зв'язати себе узами шлюбу і привітав дочку Алекса Рей Джоел в 1985 році, до розлучення у 1994 році.

Макферсон також вийшла заміж за модний фотограф Жіль Бенсімон, на 20 років її старше, в 1986 році. Тим не менш, пари розійшлися в різні боки лише три роки потому.

Біллі Джоел і Крісті Брінклі. Фото: Крісті Брінклі

У 2013 році супермодель потім зв'язала себе узами шлюбу з мільярдером Джеффрі Соффер, хоча вони також пішли на розкол, і з тих пір показали, що їх союз не були юридично визнані.

Макферсон був пов'язаний з анти-вакцини лікар.

Ця стаття спочатку з'явилася в "Нью Йорк Пост" і була опублікована з дозволу.Категория: Шоу-biz