Сучасна сімейна зірка показує сексуальне насильство


Опубликованно 07.10.2018 08:52

Сучасна сімейна зірка показує сексуальне насильство

З допомогою #whyididntreport хештег, цей 27-річний ділилися на Twitter, як на неї напав один, коли вона була підлітком.

Сара Хайланд стала останньою знаменитістю, щоб показати її сексуальне насильство в підтримку д-р Крістін Blasey Форд

“Він був другом. Це був переддень Нового року мій старший рік в середній школі. Всі були п'яні. Він вдерся у ванну, де я був," Хайланд писав.

#WeBelieveChristine #Метоо #believewomen #IBelieveHer pic.twitter.com/T1Evor6GTD— Сара Хайланд (@Sarah_Hyland) 27 Вересня, 2018

“Я сподівався, що це був сон, але мої рвані колготки вранці виявилося інакше. Я думав, ніхто не повірить. Я не хотів би назвати драматичним. Адже я не сказав "Ні". Шок може зробити таке з людиною".

Сара Хайланд поділилася своєю історією в Twitter. Фото: Габріель Олсен

Доктор Крістін Blasey Форд свідчив перед Юридичним комітетом Сенату про напад. Фото: Майкл Рейнольдс

У 2014 році Хайланд був нібито знайшли на грудях людини, який попросив її, щоб зробити фотографії під час навчання в сучасній сімейній вечірці в Сіднеї.

Хайланд пізніше в Твіттері своїм шанувальникам вибачення за залишений подія рано після того, як вона бігла партії в сльозах.

Прошу вибачення у всіх уболівальників за подія #квантас, що я не встиг сказати "Привіт", але мені довелося піти через невідповідне торкання вентилятора— Сара Хайланд (@Sarah_Hyland) 20 Лютого 2014 Року

Зірка ситкому є останньою знаменитістю, щоб поділитися своєю історією сексуального насильства в підтримку д-р Крістін Blasey Форд, американський професор, який звинуватив нас кандидат у Верховний суд Бретт Кавана сексуального насильства, коли вони обидва були підлітками.

Зайнятий Філіппс

Джоді Світин

В #whyididntreport хештега почався тренд у соціальних медіа у відповідь на твіт президента Дональда Трампа, який запитав, чому доктор Форд не повідомив про те, що сталося раніше.

У мене немає сумнівів, що в разі нападу на д-р Форд був так само погано, як вона каже, звинувачення були б негайно подав з місцевими правоохоронними органами, або її або її люблячі батьки. Я питаю, що їй принести ці тирсу вперед, так що ми можемо дізнатися про дату, час і місце!— Дональд Дж Трамп (@realDonaldTrump) 21 вересня 2018 року,

Зайнятий Філіппс, Падма Лакшмі, Джоді Світин, Лілі Рейнхарт і Алісса Мілано серед жінок-знаменитостей, які поділилися своїми історіями.Категория: Шоу-biz