Піт Девідсон отримав погрози смерті за Аріана Гранде Роман


Опубликованно 06.10.2018 15:21

Піт Девідсон отримав погрози смерті за Аріана Гранде Роман

Під час інтерв'ю американському шок Джок Говарда Стерна в суботу ввечері в прямому ефірі зірка пояснила, як він залишив соціальних медіа в липні після Коппинг ненавиджу з-Гранді вболівальників.

У той час, говорить Девідсон, що він їде Instagram, тому що "інтернет-це місце зла, і це не змушує мене відчувати себе добре".

"Я отримав смертельні загрози," Девідсон розповіла в шоу Говарда Стерна. “Хтось хотів вистрілити мені в обличчя, тому що вона так жарко. Ти знаєш, ЩО ЦЕ ТАКЕ?"

Комік показав, що він залишив соціальних медіа у липні через наруги над їхніми стосунками

Докладніше: Аріана скасовує виступу після смерті колишнього

Девідсон і Гранді вперше зустрілися, коли вона пройшла суботнім вечором в прямому ефірі в 2016 році і почали зустрічатися в травні після того, як знову співака менеджера скутера Брауна.

"Бронювання своєю кар'єрою і дружиною!" Сказав Девідсон. "Я був у депресії і він приходив і відвідував мене в СНЛ."

Комік показав, що він був довгий час закоханий в Гранде і повинен був зробити подвійне взяття, коли вона вирішила призначити йому побачення.

Спочатку Девідсон зустрів Гранде, коли вона знялася в суботу ввечері в прямому ефірі в 2016 році

"Перш ніж ми почали зустрічатися, я пройшов через список дуже гарячих хлопців в інтернеті і я був, як, 'ви впевнені?'" він пожартував. “Мені подобається тут все в одному напрямку. Ви впевнені?' Я переглянув всі".

Гранді почали зустрічатися Девідсон після поділу від репера Маку Міллера в квітні після майже двох років знайомства.

Міллер помер на початку цього місяця від передозування, з Гранді віддаючи данину її доброму, екс-бойфренд милий' на Instagram.

Мак Міллер і Аріана Гранде зустрічалися майже два роки

Після того як вона не з'явилася минулого тижня Еммі, Гранді представник підтвердив, що вона буде приймати "деякі настільки необхідного часу, щоб залікувати" далеко від уваги.

все буде добре— Аріана Гранде (@ArianaGrande) 22 Вересня, 2018

я так тебе люблю— Аріана Гранде (@ArianaGrande) 22 Вересня, 2018

Співачка поділилася двома надихаючі повідомлення в соціальних мережах в минулі вихідні, цвірінькають, що "все буде добре" і "я так тебе люблю [так в оригіналі]".Категория: Шоу-biz