Меган єдинокровною сестрою "прости" за образи


Опубликованно 06.10.2018 03:52

Меган єдинокровною сестрою

Міс Маркл, який з'являється на Джеремі Вайн в ефірі 5 каналу, сказав, що вона відвідує Британію, щоб зробити особистий контакт з королівської і "сподіваюся, рухатися вперед зі спокійною рішучістю".

Спірний 53-річний письменник — хто викликав переполох, коли вона приїхала в Лондон минулого тижня — не бачив Меган в більш ніж десяти років.

Саманта Маркл сказав телеведучий Джеремі Вайн вона хотіла будувати мости з герцогині Суссекс.

Британський Лоза ведучий запитав у пані Маркл, чому вона грубить і ображає Меган, обізвавши її Круелла Де Віль, дач зад і герцогиня маячня.

"(Мій батько) був навмисно проігнорований," міс Маркл відповів. “Ми сподівалися, що приватні канали будуть використовуватися. Коли вони потерпіли невдачу ми пішли громадськості".

Меган з матір'ю Доріа Рагланд і принц Гаррі минулого тижня запуск кулінарну книгу з рецептами від групи жінок, постраждалих від Гренфелл вежі вогню.

Лоза звинуватив Саманту, бажаючи "ганьба" Герцогиня після того, як не були запрошені на її весілля з принцом Гаррі в травні.

Зухвалий Саманта сказала, що вона просто намагається захистити честь своєї сім'ї.

“Громадськість робить посміховисько з сім'ї, і йому довелося зупинитися. Можливо, я був засмучений. Я просто бісилася більше в ЗМІ".

Меган, герцогині Суссекс, був відчужений від своєї сестри протягом багатьох років.

Вона зізналася, що не слід вживати словосполучення 'дач-зад і коли його запитали, якщо вона хотіла вибачитися, сказав:" Для моєї сестри, абсолютно, і Гаррі, а також і королівської сім'ї.'

Міс Маркл сказав Лозі, вона була в Лондоні з "ніби як кажуть побажання та думки і почуття мого батька і, сподіваюся, вам повідомлення моїй сестрі, що все не зовсім те, що вони бачили".

Сказала Саманта, вона не шкодувала заохочуючи її батько позувати свою ганебну влаштували папараці фотографії всього за кілька днів до королівського весілля, яку пізніше він витягнув з.

Герцогині Суссекс під час свого першого публічного взаємодії з королевою.

"Я шкодував би більше, дозволяючи папараці продовжувати, щоб змусити його виглядати як жахливий нечупара і робити все можливе, щоб зганьбити його", - сказала вона Джеремі Вайн.

“Це було дуже неправильно, щоб дозволити цьому продовжуватися. Тому що я люблю його я сказав, 'Ви не можете дозволити собі показуватися в такому вигляді, як уявлення про те, хто ви'. Це було неправильно'.

Міс Маркл була тільки похвала за принца Гаррі, сказавши: “Він такий джентльмен і так підкованих і я б сказав, що вона (Меган) знайшла свого принца.

“І, як моя маленька сестра, і ставши постарше, я думаю, коли я виросту і, коли я минуться вам цікаво буде вашим дітям і вашим молодшим братам і сестрам залишитися в хороших руках? Ну, я вдячний, що вона в дуже хороших руках".Категория: Шоу-biz