Отримала біля-смерті досвід: я був у морі крові'


Опубликованно 05.10.2018 10:31

Отримала біля-смерті досвід: я був у морі крові'

Але всього чотири роки тому, широко відома журналіст і телеведуча отримала Вів'єн Лі не була впевнена, що якщо вона буде жити або померти.

В ній будь-який звичайний день, у продажу досліджує раптове, особиста трагедія, складена із серії інтерв'ю з Вальтером Mikac, чиєю дружиною і двома маленькими доньками загинули в Порт-Артурі різанини в 1996 році. При цьому, у продажу також розповідає про свою власну смерть.

В лютому 2014 року ведучий телеканалу ABC 7.30 була вагітна другою дитиною, коли у неї стався розрив матки — розрив розміром з крикетний м'яч — у верхній лівій частині матки. Умова рідко і часто зі смертельним результатом з медіальної підручники, назвавши його "катастрофічним", тому що його "високим рівнем захворюваності плода і материнської смертності".

Продажів було дано три переливання крові під час операції. Її хірург — кого б довелося різати вертикально прямо їй в живіт, а не тільки стандартні кесарів розтин в лобкової кістки — сказав їй, що її черевце було "море крові", повідомляє Ферфакс.

"Я пам'ятаю, лежав там, коли я прокинувся і, почасти, я думаю, я був просто в шоці," продажу сказав Ферфакс. "Але мій мозок був просто відчайдушно намагається повернути собі почуття контролю: 'що це за життя буде після цього, з дитиною все буде ок; хто взяв мої два-річний (Данило); що відбувається?'"

Отримала вирізав вражаючу кар'єру на телебаченні. Але в 2014 році вона майже втратила все, як вона боролася за своє життя.

Отримала її старший син Деніел Вілліс в 2015 році. Картина: Джон Эплярд

Отримала широко цінується за її неприємні інтерв'ю з політиками.

На щастя, у продажу та її новонароджений син, Джеймс, вижив.

У своїй книзі продажів сказав, що передсмертний досвід залишив її "перелякані тим, що трапилося".

"Я також боявся того, що з'явилося на моїй власній ТВ-програми кожен вечір, як непостійний і жорстокий світ часто здавався", - згадувала вона в будь-який звичайний день.

“В основному мене хвилювало, що може трапитися зі мною поруч. Якщо щось пішло не так? Що ще гірше?"

Подруга з продажу та співробітник журналіст Памела Вільямс описав артиста, як "дуже смішний, іскрометний конферансьє" як "той, хто думає, що все наскрізь, і почуття дуже інтенсивно".

"Жах, що вона пережила — я маю на увазі, що вона мало не померла, дитина ледь не померла — просто позбувся її, я думаю," міс Вільямс писав.

Книга продажів', будь-який звичайний день (Пінгвін Хеміш Гамільтон, $35) виходить у понеділокКатегория: Шоу-biz