Ештон Катчер продає будинок, який він купив з Румер Вілліс


Опубликованно 04.10.2018 09:10

Ештон Катчер продає будинок, який він купив з Румер Вілліс

Майже 10 років тому, колишній , що 70-х шоу - Зірки і його падчерки Румер вклали в два ліжка, чотири ванни в стилі ранчо будинку на Голлівудських пагорбах. Будинок був придбаний за $971,500 і дочка Катчер і Брюс Вілліс були вказані в якості власників.

Однак, за словами вибух, Вілліс розірвав спільної власності на серпня. 3 і Катчер підписали понад 50% своєї частки. Але враховуючи, що він одружений на Куніс, будинки формально належала їй, а також муніципальної власністю, тому вона також була змушена подати підписувала документи на будинок.

Зліва: Таллула Вілліс, Брюс Вілліс, Румер Вілліс, Ештон Катчер і Демі Мур у 2007 році. Фото: АП

Незрозуміло, якщо Уіллісу довелося заплатити Катчер і Куніс за свою частку будинку.

При появі на одного Дакс Шепард крісло експерт подкаст на початку цього року Катчер і Куніс показали, що він не залишить свої мільйони, щоб їхні діти, коли вони помирають.

"Я не довіряв їм," Катчер поділився. "Ми будемо віддавати наші гроші на благодійність і на різні речі".

Щоб було зрозуміло, а-листеры не залишаючи своїх дітей напризволяще.

"Якщо мої діти хочуть розпочати бізнес і у них є хороший бізнес-план, я буду вкладати в нього, але вони не отримують довіряє", - додав він. "Сподіваюся, вони будуть мотивовані, щоб мати те, що вони мали або якийсь варіант, що вони були."

Колишній 70-х шоу -зірками було заявляти про власних ощадливий виховання і завжди говорив, вони будуть вчити їх дочка Уайетт і син Димитрій значення долара, тому вони не стають такими, як "а**ям".

Катчер і дружина Міла Куніс. Фото: ДК

Частина з цих уроків включає не отримують різдвяні подарунки.

"Ми вносимо його в цьому році, тому що, коли діти (молодше] один, це дійсно не має значення," сказав Куніс торішнього курортного сезону.

“В минулому році, коли ми святкували Різдво, [наша дочка] Уайатта було два, і це було надто багато. Ми не даємо їй нічого — це бабусі та дідусі. Дитина вже не цінує один подарунок. Вони навіть не знають, що вони очікують, вони просто чекаючи речі".

Ця історія вперше з'явилася на Нью-Йоркській пост опублікований і тут з дозволу.Категория: Шоу-biz