З-за смерті пацієнта в Україні заборонили популярний анестетик


Опубликованно 23.09.2018 00:00

З-за смерті пацієнта в Україні заборонили популярний анестетик

Новини шоу бізнесу: В Україні у зв'язку з летальним випадком тимчасово заборонили продаж і використання місцевого анестетика "Артифрин-Здоров'я Форте".

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та використання лікарського засобу "Артифрин-Здоров'я Форте".

Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Держлікслужби.

"Тимчасово забороняю реалізацію і застосування лікарського засобу "Артифрин-Здоров'я Форте", розчин для ін'єкцій... виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яке буде прийматися з урахуванням результатів лабораторного аналізу", - йдеться у документі за підписом голови Держлікслужби Наталії Гудзь.

Зазначається, що рішення про заборону прийнято на підставі повідомлення про летальний випадок при застосуванні цього препарату.

Суб'єкти господарювання, які здійснюють продаж і застосування цього препарату згідно з розпорядженням, повинні вжити заходів для вилучення його з обігу.Категория: Здоровье