Вентилятори і кондиціонери: у чому їхня небезпека для здоров'я


Опубликованно 22.09.2018 00:21

Вентилятори і кондиціонери: у чому їхня небезпека для здоров'я

Новини шоу бізнесу: Ослаблення імунітету і пневмонія - мала частина того, що можна захворіти, прохлаждаясь у вентиляторів і кондиціонерів влітку.

У розпал спеки медики виступили з думкою про те, що побутові вентилятори можуть бути дуже шкідливі для здоров'я людини.

Зокрема, лікарі застерегли про небезпеку сну в кімнаті з працюючим вентилятором. Виявляється, "ганяючи" повітря по приміщенню, вентилятор сприяє тому, що разом з потоками такого повітря приходять в рух скупчилися в будинку пил і пилок, дрібні частки інших забруднювачів, проникаючих з вулиці. Потрапивши в організм, такі речовини здатні викликати напади астми, а також чинити несприятливий вплив на фізіологічні процеси, приводячи до розвитку різних порушень і нездужань.

Крім того повітря, яких приходить в рух від включеного вентилятора, — сухий, а, значить, буде сушити шкіру, а також слизові оболонки очей і рота. Насамперед, шкідливого впливу вентиляторів схильні люди з ослабленим імунітетом, зазначили фахівці.

Втім, кондиціонери – це теж не кращий спосіб домогтися охолодження в приміщенні. З їх допомогою також пов'язані різні ризики для здоров'я. Кондиціонер може навіть спровокувати поява пневмонії, не кажучи вже про інші, менш серйозних порушеннях.

На думку лікарів, один з найбільш простих і ефективних способів охолодження в домашній обстановці є прийом душа, після якого не потрібно витиратися, дозволяючи волозі випаровуватися з поверхні тіла природним чином. Крім того, вода повинна надходити і всередину організму: кардіологи радять випивати в спеку до двох літрів чистої води.Категория: Здоровье