Який епілятор краще, дисковий або пінцетний: відгуки


Опубликованно 15.09.2018 00:26

Який епілятор краще, дисковий або пінцетний: відгуки

Оскільки гладка шкіра в сучасному світі вважається одним з головних канонів краси, кожна жінка намагається прибирати зайву рослинність зі свого тіла різними способами. Найбільш вигідним методом боротьби з волоссям вважається використання спеціального апарату. У зв'язку з цим багатьох цікавить, який епілятор краще, дисковий або пінцетний. Відповісти на це питання можна, розібравшись з кожним з цих варіантів окремо.

У статті представлена інформація про те, що являє собою цей пристрій і можна їм взагалі користуватися. Також ми пропонуємо відповіді фахівців на запитання про те, який епілятор краще, дисковий або пінцетний. Чому потрібно купувати саме такий апарат? Як неякісна процедура відбивається на стані шкіри? Відповіді на ці питання необхідно знати кожній жінці, яка хоче красиво виглядати, але не псувати здорову шкіру.

Що таке епілятор

Перш ніж розібратися з тим, який епілятор краще, дисковий або пінцетний, варто дати визначення цього апарату. Спочатку він був призначений для усунення волосяного покриву на ногах, але пізніше його стали використовувати і для інших частин тіла. Апарат працює з декількома спеціальними насадками, що дозволяє акуратно видаляти рослинність навіть в зоні бікіні.

Зрозуміти, який епілятор краще вибрати, пінцетний або дисковий, не так просто. Тут важливі не тільки характеристики, але і особисті відчуття людини. Оскільки виробники змагаються між собою за право бути кращими, вони регулярно випускають у продаж все більш потужні і функціональні пристрої, із-за чого в будь-якому спеціалізованому магазині асортимент цієї продукції дуже широкий.

Багато людей, як правило, не розбираються в таких апаратах, намагаються знайти модель, яка має більшу кількість можливостей. Насправді це рішення не зовсім вірне, так як в таких епіляторах багато функції виявляються просто непотрібними, а гроші за них переплачують.

Виробники

При відповіді на питання про те, який епілятор краще, дисковий або пінцетний, спершу варто розглянути виробників цієї продукції. Найбільш популярними і якісними є прилади наступних брендів: Philips. Фірма займається виробництвом і поширенням цілої колекції пристроїв, призначених для догляду за тілом. В асортименті присутні десятки епіляторів. Вони відрізняються від конкурентів ергономічністю і якістю. Тут можна знайти різні по вартості і функціоналу моделі, так як виробництво розраховане на покупців з різними потребами. Braun. Ця компанія виробляє продукцію для видалення волосків вже більше 30 років. В кожному апараті цього бренду помітні сучасні технології, так як фахівці намагаються використовувати їх по максимуму. Rowenta. Одна з кращих міжнародних компаній. Виготовляє побутову техніку, чим і славиться на весь світ. Не так давно вона зайнялася створенням епіляторів, які відрізняються неповторним дизайном, досить хорошим функціоналом і високоякісним виконанням. Panasonic. Виробник техніки спеціалізується на продукції різного призначення. Одним з напрямків є епілятори. Хоча в асортименті бренду їх не надто багато, популярність цих пристроїв не вщухає вже кілька років. Всі вони славляться високою якістю виготовлення, а також широким набором функцій.

Щоб краще зрозуміти, який епілятор краще для видалення волосся на ногах, дисковий або пінцетний, слід розглянути кожен з них окремо. Нижче наведена інформація про кожному варіанті, а також декілька моделей, які виступають в якості лідерів у своїх категоріях. Дискові моделі

При розгляді питання про те, який вибрати епілятор, дисковий або пінцетний, відгуки покупців дають неоднозначні відповіді. У кожної людини свої переваги, тому орієнтуватися на думки інших потрібно не завжди. Перш ніж перейти до відмінностей дискових і пинцетных моделей, слід розглянути їх особливості окремо.

Спершу приділимо увагу дискових пристроїв. По виду вони мало чим відрізняються від класичних пинцетных. При включенні вбудовані диски інтенсивно сходяться і розходяться. При цьому вони обертаються навколо своєї осі. З допомогою таких рухів вони захоплюють волосинки і прибирають їх разом з корінням.

Дискові епілятори поступаються пинцетным по вартості. Але це пояснюється лише кількістю робочих дисків і пінцетів. Якщо в класичному варіанті пінцетів буде мало, то за ціною обидва варіанти будуть приблизно однаковими.

Неодноразові дослідження показали, що лише одного руху дисків достатньо для усунення 25 волосинок. Також до достоїнств цього типу епіляторів варто віднести такі моменти: Доступність (пристрої продаються у всіх побутових магазинах). Ефективність (підтверджується безліччю позитивних коментарів покупців). Прийнятна вартість (ціни починаються від тисячі рублів). Безпечність (ризик нанесення травм шкірі при обробці мінімальний). Тривалий ефект (дотримуючи правила, гладку шкіру можна зберегти до трьох тижнів). Швидкість роботи (для повного очищення ніг і інших частин тіла від волосяного покриву потрібно не більше 40 хвилин).

Дискові епілятори мають не тільки переваги, але і деякі недоліки. Так, у разі наявності врослих волосків при обробці цим апаратом можуть виникнути гнійники або виникнути запальні процеси.

Philips HP6553

Багато люди рекомендують розглянути цю модель тим, хто не може визначити, який краще вибрати епілятор, дисковий або пінцетний. Відгуки з приводу роботи цього пристрою надходять тільки позитивні. Він має дві швидкості, живиться від акумулятора і без проблем може використовуватися під час прийняття душу. Єдиний недолік - відсутність підсвічування.

Коштує такий пристрій близько 4 тисяч рублів. За свої гроші він виконує досить багато потрібних функцій і дає тривалий ефект навіть при підвищеній рослинності на тілі. Philips HP6520

Другою моделлю, яка лідирує на ринку на сьогоднішній день, є цей епілятор. Модель також оснащена двома швидкостями і живиться від батареї. Насадки і підсвічування тут відсутні, але це абсолютно не заважає апарату допомагати людям боротися із зайвою рослинністю на тілі. Одного заряду акумулятора вистачає на півгодини безперервної роботи - цього якраз достатньо для обробки ніг.

Ціна даної моделі досягає 2500 рублів. Покупці стверджують, що епілятор коштує своїх грошей, адже він виконує всі базові функції і без проблем використовується в душі. Пинцетные пристрої

Відповідаючи на найпопулярніше питання, який вибрати епілятор, дисковий або пінцетний, варто розглянути і відмінні риси другого типу пристроїв. Фахівці вказують на те, що від кількості пінцетів залежить ефективність апарату. Оскільки ці елементи розташовуються в шаховому порядку, то чим їх більше, тим менше між ними "просвіти", що сприяє загарбанню максимальної кількості волосків.

Обробка пинцетным епілятором необхідних зон гарантує усунення небажаної рослинності, а ймовірність пропущених волосків зводиться до нуля. Сучасні моделі мають близько 40 пінцетів, які обертаються з великою швидкістю. Це дозволяє не тільки отримати гарний ефект, але і прискорено провести процедуру.

Вартість епілятора залежить від насадок і числа робочих пінцетів. Тому перед придбанням рекомендується визначити потрібну кількість всіх цих елементів, щоб не переплачувати. Досвідчені користувачі стверджують, що з метою обробки тільки ніг цілком достатньо базового комплекту.

При відповіді на питання з приводу того, який вибрати епілятор, дисковий або пінцетний, відгуки покупців вказують на те, що другий є більш привабливим. Сучасні моделі, випущені в продаж не так давно, оснащені підсвічуванням, завдяки якій забезпечується відмінна видимість оброблюваної зони. Саме такі прилади добре зарекомендували себе і регулярно отримують на свою адресу позитивні коментарі.

На основі представленої інформації можна зробити висновок щодо того, який епілятор краще, дисковий або пінцетний. Огляд лідируючих пристроїв ще більше допоможе розібратися в цьому. Для ознайомлення розглянемо дві моделі популярного бренду "Браун", які можна використовувати у воді.

Braun 7561 Silk-epil 7

Вивчаючи питання про те, який епілятор краще, дисковий або пінцетний, варто окремо розглянути модель з 40 пінцетами. Вона працює на двох швидкостях, має яскраву, але не ріжучу очей підсвічування і легко може застосовуватися в душі. Єдине, на що варто звернути увагу при обробці ділянок тіла, покритих мильною піною, пристрій може працювати гірше. На зарядку потрібно витратити близько години, але зате після цього епілятор здатний пропрацювати протягом 40 хвилин безперервно.

Вартість апарату становить 6500 рублів. Звичайно, ця модель більш дорога, ніж дискові, але і можливостей у неї більше. За ці гроші покупець отримує комплект з декількох додаткових насадок, спеціальну щіточку для очищення та охолоджуючі серветки, що істотно спрощує роботу з ним. Braun 9-561 Silk-epil 9

Це друга дуже популярна модель. В ній є 40 пінцетів і підсвічування. Працює апарат на двох швидкостях. Це пристрій дійсно функціонально, так як в комплекті має велику кількість насадок. Вони дозволяють видаляти небажану рослинність з будь-якої частини тіла (за винятком голови та обличчя). Пінцети захоплюють і видаляють волоски з коренем, довжина яких починається від 0,5 мм. Крім того, цей апарат можна використовувати в душі з піною, не побоюючись за його збереження.

Придбати цю модель можна в будь-якому спеціалізованому магазині за 7200 рублів. Хоча ціна і висока, ви отримуєте масажер, окрему насадку для гоління, а також пристосування для точкового видалення волосків.

Порівняння з характеристиками

Кожній жінці надається можливість самостійно вирішити, який епілятор краще вибрати, дисковий або пінцетний. Порівняння з характеристиками в цьому допоможе. Для початку необхідно звернути увагу на наступні моменти: Вартість. Середня ціна приладів обох типів дорівнює 3 тисячам рублів. Більш високі ціни залежать від виконуваних функцій, насадок та іншого. Болючість. Дискові варіанти доставляють менше болю в процесі обробки. Результативність. Многопинцетные епілятори дають кращий ефект, ніж дискові. Другі, звичайно, теж відмінно справляються з волосяним покривом, але для ідеального результату потрібно витратити більше часу. Області використання. Обидва типи приладів підходять для видалення волосків по всьому тілу. Додаткові можливості

Спори з приводу додаткових функцій і насадок ніколи не вщухнуть. Комусь достатньо лише базових можливостей, а хтось готовий витратити велику суму грошей і придбати більш цікавий варіант.

Як правило, в якості доповнення виступає підсвічування. Вона є далеко не у всіх епіляторів, хоча користується великим попитом. Ця функція добре проявляє себе при обробці ніг або зони бікіні, якщо в приміщенні слабке освітлення. Вона дозволяє не залишати ні єдиного волоска.

Що стосується насадок, вони бувають різними: Для зони бікіні і пахв. Ця насадка трохи прикриває робочу поверхню апарату, тим самим захищаючи від пошкоджень шкіри. Для новачків. Даний варіант також призначається для обмеження частини дисків або пінцетів, щоб зменшити біль і запобігти появі ран. Тример. Він необхідний для підстригання волосся. Використовувати таку насадку можна при створенні інтимних стрижок. Для точкового усунення волосків. Використовується, наприклад, з метою коригування форми брів, а також для створення рівної лінії бікіні.

Думки покупців

При відповіді на питання про те, який епілятор краще, дисковий або пінцетний, відгуки реальних людей відіграють важливу роль, так як новачки звикли спиратися саме на них, а не на обіцянки виробників. Користувачі рекомендують обов'язково враховувати при виборі конкретної моделі характеристики (порівняння типів пристроїв наведено вище). Крім цього важливо врахувати один нюанс - якщо епілятором ви збираєтеся скористатися вперше, то краще розглянути дискові варіанти. Це пояснюється більш м'яким впливом і мінімальної хворобливістю (часто вона відсутня).

Якщо вам не страшна біль, а хочеться якнайшвидше зробити своє тіло гладким, досвідчені користувачі рекомендують брати пінцетний епілятор. Багато жінок, що використовували такі моделі, вказують на тривалий результат і повне усунення волосків в потрібних областях.

Висновок

Стаття допоможе розібратися з тим, який епілятор краще, дисковий або пінцетний. Відгуки реальних людей та порівняння основних характеристик від фахівців обов'язково потрібно враховувати при виборі. Хоча кожен користувач має свої переваги, до думок інших варто прислухатися. Автор: EgorHas 1 Вересня 2018Категория: Гламурный Стиль