Меган боролася, щоб знати, кому можна довіряти'


Опубликованно 14.09.2018 13:21

Меган боролася, щоб знати, кому можна довіряти'

Згідно люди журналу, Меган, 37, довелося відпустити ряді відносин вона за кілька років до її весілля з принцом Гаррі.

Нове життя Меган з Гаррі бачив її затягнути її групи дружби. Фото: Макс Мамби/Індиго/Getty Зображення

"Меган втратив зв'язок зі своїми близькими друзями ще до весілля, яка була жорсткою", - розповіло джерело видання. "Їй важко зрозуміти, кому можна довіряти".

Журнал стверджує, що вона відрізала її широке коло дружби до всього обраних, у тому числі стиліст Джессіка Малруні (якого вона таємно відвідав минулого місяця в Торонто), її друг дитинства Беніта Літта, і її візажист, Деніел Мартін.

Меган і її BFF, Джессіка Малруні, в травні 2016 року. Фото: Джордж Піментел/WireImage

Дві дочки Беніта Літта були подружки нареченої на королівському весіллі.

"Є невелика група з нас, що з нею і подивитися, як вона робить, але вона все той же чоловік," Мартін сказав Чоловік.

Це після місяців витоків в пресі і регулярного потоку публічні коментарі та інтерв'ю від герцогині сім'ї Сассекс — а саме, її зведена сестра Саманта і батько, Томас Маркл старший.

“Він був одягнений на ній. Це її приватне життя", - розповіло джерело журналу триваючої драми. "Початок шлюби не так просто, але цей поштовх вашої власної сім'ї нелояльний-це жахливо і принизливо."

У понеділок, Саманта вийшли на Twitter, щоб звинуватити її зведеним братом або сестрою "підроблені хвилями і посміхається" і дубляж її "DuchASS", на тлі одкровень, що Меган не розмовляє зі своїм батьком протягом декількох місяців.

У серії твітів, вона написала: “Я більше не цукерки покриттям нічого! У DUCHASS повинні бути гуманні до нашого батька, який дав їй все ... і ця хрень ЗМІ може зупинити!

“Він був єдиним, хто завжди був там для неї. Фальшиві хвилі і посмішки можуть зупинити. У duchASS можуть вклонитися тато".

Додано Саманта: “Вибачте, хлопці, немає ніякого дійсного або хорошим аргументом на користь нелюдське поводження з обох сторін родини і кращого друга 30 років.

“Снобізм і зарозумілість не гуманітарного характеру. У неї є зобов'язання, особливо для лікування наш батько з добротою".

Раніше в цьому році, містер Маркл стверджували королівські мерзли його з життя своєї дочки для постановки папараці фотографії і часто виступаючи перед пресою.Категория: Шоу-biz