Чому актриса шкодує, знявшись у допомогу


Опубликованно 14.09.2018 06:28

Чому актриса шкодує, знявшись у допомогу

В інтерв'ю Нью-Йорк Таймс, Девіс пояснив, що поки вона із задоволенням робить 2011 фільм, вона не як кінцевий продукт.

“Я зробив ролі, що я шкодую? У мене і довідка на цей список", - сказав Девіс.

“Але не в плані досвіду та людей, залучених, тому що вони всі були великі. Я просто відчував, що в кінці дня, що це не голоси служниць, які були чутні. Я знаю, що Ейбілін. Я знаю, Мінні. Вони з моєю бабусею.

Віола Девіс сказав, що вона відчувала, що голос служниці не почули в допомогу.

“Вони-моя мама. І я знаю, що якщо робити фільм, де вся посилка, я хочу знати, як це-працювати на білих людей і виховувати дітей в 1963 році, я хочу почути, як ви дійсно відчуваєте про це. Я ніколи не чув, що протягом фільму".

Це не перший раз, коли Девіс зізналася, що має проблеми з допомогою.

Запитав про фільм в 2017 Британської академії кіно і телевізійних мистецтв подія, Девіс сказав, що у неї "дуже багато питань з допомогою ", головне з яких це не правильно представляють номера позицій і показав їм, як нереально святих фігур.

Наприклад, покоївки відмовляються від пропозиції оплати, щоб поділитися своїми історіями з Євгенією, журналіста, який буде писати про своє життя, незважаючи на великий особистий ризик, щоб їх оприлюднити.

Докладніше: Віола Девіс каже, що її роль в тому, як уникнути покарання за вбивство змінило її життя

Девіс раніше стверджували історія була нереальною, бо покоївки відмовлялися приймати гроші від Євгенії (її грає Емма Стоун).

“Вони візьмуть гроші. Вони візьмуть гроші! Я маю на увазі, Ейбілін не було навіть їжі — вона ледь прожитковий мінімум. Вони візьмуть гроші. Це номер один," сказав Девіс.

Девіс сказав, що інші, більш жорсткий знімалися сцени, які зображували покоївок вирує проти своїх обставин, але вони були в кінцевому рахунку залишені на підлозі в монтажній.

Девіс сказав, що гнів прислуги відчували б себе не вимовлятися. Картина: Джефф Робінс

“Ці чорні жінки будуть ненавидіти цих (білих) жінок. Але я думаю, одна з причин, чому цей фільм виявився настільки успішним, тому що багато людей були виховані з цими со-матерів, ці покоївки", - сказала вона.

“Я думаю, що вони не показали як брудний, тому що ніхто не хоче бруднити, що пам'ять про те, що чорна жінка, яка любила їх, напевно, більше, ніж їхніх мами їх любили. Вони хочуть тримати їх в чистоті".Категория: Шоу-biz