Денніс Куейд: смерть Пастка для батьків-зірки "спустошила мене"


Опубликованно 14.09.2018 01:01

Денніс Куейд: смерть Пастка для батьків-зірки

“Тепер ти потрапив мені в серце. Вона була така гарна, така гарна, гарне обличчя. Просто немає того, що актор матеріалів, Примадонна речі", - сказав Куейд у недавньому інтерв'ю американському тижневику. "Хто-то легко працювати з таким великим почуттям гумору".

Цей 64-річний актор хвацько знявся разом з Річардсоном, як батьки Елізабет Джеймс і Нік Паркер в рімейку класичного 1961 Пастка для батьків, Хейлі Міллс у головній ролі.

В кіно, пара обманом знову разом з їх 11-річні доньки-близнюки, які пізньої версії були як грає Ліндсі Лохан.

Трохи більше десяти років після виходу фільму, Річардсон, який був одружений на ірландський актор Ліам Нісон, помер після нещасного випадку під час катання на лижах в Монреалі, Канада.

Актриса вдарилася головою під час лижної урок, але було в порядку після аварії, хоча вона скаржилася на головний біль. Пізніше вона була доставлена в Нью-Йоркській лікарні, де вона померла у віці 45 епідуральної гематоми.

Наташа Річардсон і Денніс Куейд в "Пастка для батьків" 1998 року.

"Коли це сталося, він просто спустошив мене і багатьох інших людей", - Куейд згадав. “Вона була такою красивою любові, сімейного життя з Ліамом, і два прекрасних хлопчика. Вона завжди була посмішка на її обличчі, коли вона прийшла на роботу. Що насправді впливає все навколо неї".

Цей новобранець актора і зірки "Пастка для батьків" нещодавно зробив заголовки, як знакових Ненсі Майерс-режисер Флік відзначив своє 20-річчя.

Куейд, який сказав, що він був прихильником оригінального фільму, нагадав про головної ролі в кіно 1998 року і відображається на його вплив на сім'ї.

“Речі починають йти так швидко. Цей фільм просто йде далі і далі і далі", - сказав Куейд. “Ви знаєте, перша була зроблена з Хейлі Міллс. Я думаю, мені було близько 10 років, коли я побачив його. Брайан Кіт грав тата в цьому. Хейлі Міллс, Боже мій, я була закохана в неї. Але, пастка для батьків було прийнято за часів відеокасет. Коли він вийшов на VHS я думаю, що кожен батько в Америці використовували його в якості няні, в той час як вони були вдома. Тому багато діти побачили, що близько 40 або 50 разів".

Сказав Куейд смерті його колишньою партнеркою була "руйнівною".

Актор також нещодавно відкрила для Фокс ньюс про його майбутньої ролі, де він буде грати, як колишній президент США Рональд Рейган у біографічному фільмі про його життя.

"[Я] дуже нервував", - зізнався Куейд. “Коли мені запропонували роль близько чотирьох місяців тому, я не міг дати їм відповідь. У мене була дрож страху йти вгору по моєму хребту. Я дійсно не відчуваю, що я схожий на Рональда Рейгана. Але, як правило, що тремтіти від страху-це знак мені, що я повинен щось робити, тому що він приймає мене з моєї зони комфорту".

Але, незважаючи на початкову невпевненість, граючи знаменитого президента, він вирішив взяти на себе роль і він сказав, що сподівається на залучення Рейган повернувся до життя на екрані.

"Я зачарований Рональд Рейган", - сказав він. “І ми поділяємо кілька ознак. Він оптимістичний, веселий норов дивитися на життя. І ми обидва актори. Він має неймовірну історію життя. Історія, яка я думаю, що більшість людей дійсно не знаю. Вони думають, що вони знають людину, але вони не."

Ця історія вперше з'явилася в новинах на каналі Fox. Стефані Ноласко внесок у цей доповідь.Категория: Шоу-biz