Чоловікам потрібно суворо контролювати споживання кави


Опубликованно 14.09.2018 00:36

Чоловікам потрібно суворо контролювати споживання кави

Новини шоу бізнесу: Медики з Великобританії висловилися про те, що пристрасть до розчинну каву може негативно позначитися на чоловічому статевому здоров'я.

Розчинна кава ніяк не можна назвати корисним напоєм для чоловіків, - і все через що містяться в ньому фітогормонів, здатних послаблювати потенцію. Цю думку вчених опублікував News ToDay Ufa.

За словами лікарів з Кембриджа, фітогормони впливають на чоловічий організм дія подібне ефекту «жіночого» гормону естрогену. «Чоловіки, які п'ють дуже багато розчинної кави, ризикують отримати животом і практично жіночими грудьми, а також зіткнутися з проблемами ерекції», - повідомили терапевти.

Правда, як з'ясував МедикФорум, кількість кави, здатне призводити до проблем з чоловічим здоров'ям, досить велико - п'ять чашок в день. На думку фахівців, замість цього краще випивати одну-дві чашки напою в день – суворо меленої та заварного. У такому разі статева функція, навпаки, може зміцнитися, вважають експерти.

Примітно, що ефект від зловживання розчинною кавою на чоловіків вчені порівняли з дуже частим вживанням пива. Обидва напою, як виявилося, сприяють ожирінню чоловічої фігури за жіночим типом.Категория: Здоровье