Розруха Зари за викиднів: "це була жахлива дорога'


Опубликованно 13.09.2018 13:11

Розруха Зари за викиднів:

Королевська показала, що вона пережила два руйнівних викиднів у перші роки після вітаючи її перша дочка Міа, 4, в свою сім'ю.

У 37-рік-старий королівський доставлена дівчинка Лена в червні.

"Це дуже відрізняється для нас, тому що ми веземо дитини, але для хлопців, я думаю, що це те відчуття безпорадності, яке повинно бути неймовірно жахливо для них," вона розповіла в емоційному інтерв'ю Бі-бі-сі сніданок. "В кінці дня вони все-таки теж втратила дитину".

Зара і Майк Тіндалл МВС в 2015 році. Фото: Найджел Роддис/Getty зображення Артеміди Четырехборье

Зара Тіндалла зображений тут з дочкою Міа, чоловік Майк і новонароджений Лена в неділю 9 вересня 2018. Картина: Сплеск Новини

Зара, британський кінний і дочка принцеси Анни, втратила дитину за кілька днів до Різдва у 2006 місяців після оголошення вона чекала світ.

"Дуже сумно, що Зара і Майк Тіндалл, які втратили своїх дітей," її представник сказав чоловік у заяві в той час. "У цей важкий час ми просимо всіх поважає їх приватне життя".

Місяців потому, в інтерв'ю "Таймс", Зара чоловік — колишній капітан Англії з регбі — відкрив сімейної тяжкої втрати, розповідає британська газета, що Міа була їх "рятівної благодаті".

“Коли я грав, я і не бачила її. Тепер ми можемо бачити, як вона росте," Майк розповів газеті у травні 2017 року. "Однак ми відчуваємо, вона прибіжить в наші обличчя."

У Tindalls на золотому узбережжі в 2016 році. Фото: Бредлі Канаріс/Getty Зображення

Сказав зараєв втрати, негативно позначаються на себе і чоловіка, додавши, що вона відчувала себе "безпорадним" в таких ситуаціях.

"Це була жахлива дорога, але, ви знаєте, насправді зараз ми вийшли в кінець, сподіваюся, це робить тебе сильнішим сім'ї", - сказала вона.

Особливо важко доводиться обговорювати своє особисте життя з громадськістю, сказала вона.

“У нашій ситуації, все знали. І дуже багато, коли такі речі відбуваються, як правило, це тільки ваша родина і друзі, але, на жаль, всі дізналися про це", - сказала вона, хоча вона подякувала королівських вболівальників за підтримку протягом багатьох років — особливо ті, хто ділив їх теж стався викидень.

Ця історія вперше з'явилася в "Фокс Ньюс" і опублікований тут з дозволу.Категория: Шоу-biz