Щоденне розклад тренувань марка Уолберга-це божевілля


Опубликованно 13.09.2018 08:44

Щоденне розклад тренувань марка Уолберга-це божевілля

Коли Марк Уолберг взяв до Instagram на цьому тижні, щоб відповісти на деякі питання про його придатність, він здивував послідовників, даючи їм поглянути на його напружений щоденний графік, який зазвичай починається в 2.30 ночі.

Репер, що став актором, 47, який завжди був відомий своєю комплекції, отримує по два тренування в день, сеанс кріотерапії і гольф. Весь день наповнений час для сім'ї, роботи, заплановані закуски і душ після кожного тренування. Його дні так зайнятий, він очолює спати о 7.30 вечора.

Два тренування...?!

Це явно окупається. Картина: Сплеск Новини

Навіть на дорозі, Уолберг слід своїм розкладом. У серпні, сторінка шість повідомляє, що Манхеттен рівнодення тренажерний зал відкрили для нього в 3.45 ранку (нехай і на п'ять хвилин пізніше, ніж його суворий на дому час початку).

Довелося відновлювати ці останні два дні і тепер готовий ударити ще раз. #recovertoperformbetter @performinspired @drchristophervincent

Публікацію Марк Уолберг (@markwahlberg) по 10 вересня 2018 року на 5:33pm ФДТ

В батьківський будинок актор також дав крик його тренерів, Брайан Нгуен Бо Клірі і його шеф, Лоуренс Дюран — кого Уолберг назвав "4ам-клуб".

У недавньому інтерв'ю Еллен Дедженерес, Уолберг говорить про користь кріотерапії, кажу їй: "вона відмінно підходить для відновлення, і він просто бере все запалення з вашого тіла і допомагає вам спати."

Гарна річ, тому що з його графіком йому знадобиться все сон, що він може зробити.

Ця історія вперше з'явилася в Нью-Йорк пост опублікований і тут з дозволу.Категория: Шоу-biz