Лікарі впевнені, що морепродукти шкідливі для організму


Опубликованно 13.09.2018 03:31

Лікарі впевнені, що морепродукти шкідливі для організму

Новини шоу бізнесу: Медики розповіли, що морепродукти можуть бути небезпечні для здоров'я.

Морепродукти є обов'язковими в раціоні харчування, оскільки містять необхідні для здоров'я елементи. Але екологи і медики б'ють тривогу – через забруднення морських акваторій відходами промисловості виробництва, зараження і мутації риби. Засновник норвезької Спілки охорони природи еколог-активіст Курд Оддекал зазначає, що вирощений лосось – чи не найбільш токсична їжа в світі.

Адже із-за неправильних умов вирощування на маленькій фермі з-за надмірної скупченості риба хворіє. Некроз підшлункової залози, інфекційна анемія – саме з такими хворобами лосоль потрапляє на стіл споживача. До риби додають ще й отруйні речовини. Токсиколог з Франції Жером Рюззен каже, що лосось в 5 разів перевищує показники по шкідливості та токсичності порівняно з будь-якими іншими морепродуктами.

Та й вилов нормальної риби під питанням, адже у води Світового океану потрапляють нафтові і промислові продукти переробки. Деякі види риби накопичують у своєму організмі ртуть – акула, меч-риба, королівська макрель та інші. Великий вміст свинцю в морепродуктах збільшує ризик виникнення ревматоїдного артриту, аутоімунних захворювань, системному червоному вовчаку та інших.

А личинки небезпечних круглих черв'яків містяться майже у всіх оселедцевих Північного і Балтійського морів. Суші з окуня, лосося, тріски гарантують "новоселів" у вашому організмі. Тому ніколи не вживайте рибу, яка не пройшла теплову обробку. Із-за підвищення температури води в океані і збільшення кількості домоевой кислоти, яку ще називають "кислотою зомбі", небезпечно вживати і мідії, сардини, морських гребінців і креветки.Категория: Здоровье