Локлір, розміщене в психлікарні'


Опубликованно 13.09.2018 01:33

Локлір, розміщене в психлікарні'

За даними tmz, 56-річний став "агітували" за вихідні, так як повідомляється, її батьки поїхали до неї додому. Це було тоді, ТМЗ повідомив, що нібито Локлір "буйствував", нападаючи на її матір і батько.

У Мелроуз Плейс зірка, як повідомляється, погрожував завдати собі шкоди.

Tmz повідомляє, що джерела в поліції стверджували, член сім'ї — сказала мати Локлір називають відповідні аварійні служби для її добробуту.

Як повідомляється, Хізер Локлір був поміщений в психіатричну лікарню. Фото: Гетті Картинки

За даними аудіо чув по ТМЗ, хтось стверджував, Локлір був "дивно себе вести" і погрожував, щоб знайти пістолет.

Потім локлір був доставлений в лікарню, де джерела повідомили розважальний сайт пригоді був визнаний медичним, а не кримінальну.

Локлір мав кілька сутичок з поліцією в цьому році за її поведінку.

Вона була заарештована в лютому на звинувачення в насильстві в сім'ї після того, як вона нібито напала на свого бойфренда, а також нерідного напад на офіцера поліції.

У червні минулого року вона також була затримана після того, як поліції і працівникам швидкої допомоги (ЕМТ) перевірено на неї під час виклик.

Хізер Локлір з донькою, Ава Самбора. Фото: Instagram

Tmz повідомив, що Локлір нібито вдарив офіцер і медсестра, коли вони спробували поставити її на ношах.

Останній інцидент вже не перший раз Локлір був поміщений в лікарню на примусове психіатричне 5150.

ТМЗ заявив після передбачуваного внутрішнього інциденту за участю батьків у червні, Локлір було скоєно в лікарню на той же закон. Він зрозумів, що вона пройшла реабілітацію після її звільнення.

Хізер Локлір мав численні сутички з поліцією. Фото: Додається

Це найбільше падіння зірки, який був телевізійним Золота дівчинка протягом 1980-х і 1990-х років завдяки ролі в "Династія", "Мелроуз-Плейс" , де вона зіграла лиходійка Аманда Вудворд — і Місто гріхів, поряд з Майкл Джей Фокс.

Локлір був раніше одружений на строкатий справжній рокер Томмі Лі Бон Джові, гітарист Річі Самбора, з яким у неї є дочка Ава.

Якщо вам або вашим знайомим потрібна допомога, звертайтеся рятувальний круг на 13 11 14 або сайт beyondblue на 1300 224 636. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте 000.Категория: Шоу-biz