Найбільш вагомі причини їсти яйця на сніданок


Опубликованно 13.09.2018 00:12

Найбільш вагомі причини їсти яйця на сніданок

Новини шоу бізнесу: Дієтологи перерахували основні корисні властивості яєць.

Багато люди вранці стикаються з тим, що не знають, які продукти вибрати для сніданку. Дієтологи радять сильно не заморочуватися і вибирати курячі яйця. Тим більше, що готуються вони лічені хвилини можна експериментувати, додаючи до них овочі, гриби, капусту, бекон, зелень, часник, цибулю та інші страви.

В яйцях міститься практично вся таблиця Менделєєва і вони досить поживні, а тому краще продукту для ранкового прийому їжі не знайти.

Експерти назвали дев'ять причин з'їдати по 1-2 курячих яйця вранці:

1. В них містяться незамінні амінокислоти, необхідні білки, завдяки яким людина швидко прокинеться і відчує приплив сил.

2. Яйця насичують надовго, що корисно людям, які борються із зайвою вагою і страждають від надмірного апетиту.

3. Вони зберігають гарний зір до глибокої старості і попереджають розвиток вікових очних захворювань, наприклад, катаракти і далекозорості.

4. Знижується до норми рівень нейтральних жирів (тригліцеридів) в крові.

5. З допомогою яєць можна поповнити запас цінного для здоров'я вітаміну D, тому особливо корисний цей продукт в холодну пору року і в північній частині планети, де відчувається дефіцит сонця.

6. Вчені стверджують, що курячі яйця - продукт №1 для жінок, так як він сприяє захисту від раку грудей.

7. Регулярне вживання яєць покращує якість волосся і нігтів, тому людям, що доглядають за собою, слід придивитися до цього продукту.

8. Медики переконані, що яйця на сніданок - це запорука міцної нервової системи і високого рівня мозкової діяльності.

9. Курячі яйця підвищують рівень ліпопротеїдів високої щільності (хорошого холестерину), що дуже корисно для судин і серця.

Ви все ще думаєте, що приготувати на сніданок? Судячи з перерахованих вище корисних властивостей курячих яєць, вибір очевидний.Категория: Здоровье