Фахівець розповіла, як кондиціонери діють на організм людини


Опубликованно 09.08.2018 01:05

Фахівець розповіла, як кондиціонери діють на організм людини

Новини шоу бізнесу: Кондиціонер не потрібно встановлювати на занадто низьку температуру.

Загострення серцево-судинних захворювань може закінчитися час, проведений в приміщенні з працюючим кондиціонером в жарку погоду. Перепад температур, коли на вулиці спекотно, а в квартирі – холод, негативно впливає на організм людини, заявили лікарі.

За словами лікаря загальної практики Виталы Воронцової, з-за перепаду температури повітря (наприклад, коли людина заходить з спекотної вулиці в охолоджене приміщення) може виникнути спазм судин, а також можливі стрибки артеріального тиску. Судинний спазм може загострювати хвороби серця, зауважила при цьому фахівець.

"На спеці відбувається розширення судин, а після того, як людина потрапляє в холодне приміщення, вони звужуються, з-за чого і відбувається спазм", - сказала Воронцова.

Крім того, із-за переохолодження в обстановці з чинним кондиціонером легко виникають простудні захворювання. Якщо людина вже застуджений або схильний часто хворіти, йому слід бути особливо обережним, про це повідомив інфекціоніст, академік Віктор Малєєв.

За словами Малєєва, кондиціонер не потрібно встановлювати на занадто низьку температуру, а також не можна перебувати близько до кондиціонеру, краще далеко. Експерти наполягають: охолоджуватися треба поступово – наприклад, зайшовши з вулиці спочатку обполоснутися водою, а кондиціонер включати лише пізніше.

Не можна допускати охолодження повітря в приміщенні нижче 18 градусів. Найбільшу небезпеку для здоров'я людей являють кондиціонери, які працюють в громадських будівлях, які часто виявляються погано спроектовані або давно не обслуговуються системами. У таких системах може гніздитися бактерія, що викликає таке захворювання, як легіонельоз, смертність при якому досягає 20%.Категория: Здоровье