Стало відомо, чим можуть бути небезпечні фрукти для здоров'я


Опубликованно 08.08.2018 00:40

Стало відомо, чим можуть бути небезпечні фрукти для здоров'я

Новини шоу бізнесу: Хоча фрукти і корисна їжа, вживати їх треба з розумом, підкреслюють дієтологи.

Доцент кафедри дієтології та нутриціології Російської медичної академії післядипломної освіти Олена Чедия розповіла про те, що вживати фрукти слід у першій половині дня. Справа в тому, що насичені природними цукрами плоди являють собою джерело великої кількості вуглеводів – нутрієнтів, засвоєння яких підвищує рівень цукру в крові, а, значить, і активує вироблення інсуліну.

Дієтолог зазначила: інсулін заважає розпаду жирів в організмі, що зовсім небажано у вечірній час. Людям із зайвою вагою, що мріють про схуднення, особливо важливо не вживати солодкі фрукти в пізній час доби – інакше постройнеть не вийде, жиру в організмі може навіть зрости.

"На ніч яблука їсти не треба, краще випити склянку молока або склянка кефіру, щоб до моменту засипання рівень цукру та інсуліну в крові людини був низьким. Високий рівень інсуліну в крові в пізній час посприяє тому, що людина буде за ніч набирати жир", – сказала експерт.

Фахівець додала, що люди з зайвими кілограмами повинні вживати менше таких фруктів, як солодкі яблука, банани, виноград, авокадо, - хоча і повністю викреслювати ці плоди з раціону не можна. Корисніше всього використовувати фрукти в якості перекусу між сніданком і обідом, резюмувала лікар.Категория: Здоровье