Лікарі назвали саму ефективну і корисну дієту


Опубликованно 08.08.2018 00:40

Лікарі назвали саму ефективну і корисну дієту

Новини шоу бізнесу: Дотримання даного типу харчування, крім скинутих кілограмів, сприяє цілого ряду оздоровчих процесів і навіть захищає від старіння.

Наукові фахівці з США, апелюючи до даних провідних дієтологів, зробили висновок про те, що кетогенна дієта претендує на звання самої здоровою в світі.

"Кетогенна дієта допомагає людині правильно вибудувати власний раціон харчування, поліпшити роботу всіх внутрішніх органів, що відповідають за травлення, так і за серцево-судинну діяльність, а також знизити ризик виникнення важких хвороб мозку", - констатували дослідники.

Головний принцип кетогенної дієти – низьке споживання вуглеводів, не більше 30 грамів на добу. Стабільне зниження рівня інсуліну і цукру, яке має місце при такому харчуванні, має множинним корисним впливом на здоров'я людини, вважають фахівці.

Існує кілька варіантів кетогенної дієти:

Стандартна кетогенна дієта. Вміст вуглеводів в денному раціоні не перевищує 5%, білка - 20%, тоді як вміст жирів висока - 75%.

Циклічна кетогенна дієта. Поєднання кетогенної дієти і звичайного харчування у форматі 5:2. Тобто при такому харчуванні допускається невелика вуглеводна завантаження два дні в тиждень.

Цільова кетогенна дієта. Вживання вуглеводів дозволяється під час тренувальних днів.

Високобілкова кетогенна дієта. Включає велику кількість білків. Ставлення макронутрієнтів: 60% жирів, 35% білків і 5% вуглеводів.

Вчені заявили про те, що кетогенна дієта може стати одним з найбільш ефективних способів боротьби зі старінням. Дотримання даного раціону харчування сприяє збереженню мозку в стані підвищеної готовності до інтелектуальної діяльності, що захищає від хвороби Альцгеймера або старечої деменції, а також зміцнює здоров'я кісток.

Також кетогенна дієта допомагає боротися з метаболічним синдромом та його наслідками, що включають порушення обміну речовин, ожиріння, підвищений цукор в крові і діабет другого типу, надмірний холестерин.Категория: Здоровье