Експерти розповіли, як лікувати опіки порожнини рота


Опубликованно 12.07.2018 00:45

Експерти розповіли, як лікувати опіки порожнини рота

Новини шоу бізнесу: При вживання гарячих напоїв і страв потрібно бути дуже акуратними, щоб не отримати опік порожнини рота.

У порожнині рота людини містяться делікатні тканини, які дуже легко обпікаються з-за занадто гарячих продуктів харчування і напоїв. Причиною опіку може стати шматочок піци, оскільки сир містить жири, нагріваються до дуже високих температур.

Ще однією причиною таких опіків часто бувають різного роду напої і рідини начебто масел. Більшість подібних опіків відносяться до травм першого ступеня, що торкаються тільки верхній шар шкіри. На жаль, він є особливо болючим, шкіра часто набрякає і червоніє. Опіки можуть пошкоджувати тканини і вбивати клітини шкіри. Опіків першого ступеня потрібно приблизно тиждень для загоєння.

Що ж робити при опіку порожнини рота?

В першу чергу, відразу після отримання опіку треба вдатися до допомоги холодної води. Вона запобіжить поширення пошкоджень на нижні шари шкіри. Лікарі рекомендують людям, які зіткнулися з опіками, впливати прохолодною водою на цю зону протягом 10 хвилин.

На другому етапі можна скористатися такими продуктами, як натуральний йогурт або стакан молока. Вони полегшують дискомфорт в порожнині рота. Взагалі вживання достатньої кількості рідини, що зволожує організм і підтримує процеси загоєння.

Спробуйте вдатися до допомоги гелю на основі алое віра, яким часто і успішно лікують зовнішні поверхневі опіки шкіри. На допомогу може прийти мед, який м'яко покриває місце опіку, зберігаючи вологість, що сприяє зволоженню. Деякі дослідники пов'язують мед з антимікробною дією.

Дуже важливо захистити місце опіку від проникнення інфекції, для цього необхідно робити полоскання водою з сіллю.

Вживайте тільки м'які по консистенції продукти харчування до тих пір, поки порожнину рота не заживе, щоб не нанести нову травму.Категория: Здоровье