Медики розповіли, що віщують раптові напади нудоти


Опубликованно 12.07.2018 00:45

Медики розповіли, що віщують раптові напади нудоти

Новини шоу бізнесу: Чому може виникнути сильний приступ нудоти?

А якщо вона стає постійною і виснажливої? Якими можуть бути причини цих нападів і їх швидко зняти.

Причини виникнення нудоти

Нудота, яка фактично є спазмом шлунка, який "підкочує до горла і у важких випадках може викликати блювоту, найчастіше є ознакою того, що в організм потрапили якісь токсини і організм хоче негайно від них позбутися. Але так відбувається далеко не завжди.

Нудота - ознака перевантаження вестибулярного апарату

Нудота, яка проявляється під час довгої поїздки в автобусі, автомобілі, каруселі, яхті або літаку під час турбулентності. У цьому випадку напад нудоти означає перенапруження вестибулярного апарату.

Такий вид нудоти зазвичай легко купірує вдихання парів нашатирного спирту, інших нюхательных солей або масел, закладання ментоловою таблетки під язик (підійде навіть Валідол) або краплі м'яти перцевої. При виникненні нападу необхідно забезпечити приплив свіжого повітря.

Якщо вам вже відомо про цю особливості організму, то за 2-3 години до можливої поїздки потрібно прийняти один з препаратів від заколисування – Кинедрил, Бонін, Авиамори.

Викид у кров адреналіну

Напад нудоти може свідчити про нервовому стресі, при цьому емоція – не обов'язково негативна, але обов'язково – дуже сильна. Важливо, що вона викликає викид адреналіну в кров, і слідом за цим відбувається спазм у шлунку виникає нудота.

Якщо причиною нудоти є адреналін, то такий напад легше всього зняти засобами, які покликані заспокоїти нервову систему, заспокійливими – від валеріани або чаю з м'ятою до більш сильних препаратів – Персена, Адаптола. Лікарі розповіли, як очистити кров від нікотину

Нудота – часта ознака отруєння

Найчастіше нудота відбувається у зв'язку з функціональними розладами травної системи.

Якщо разом з нудотою до горла підкочує вміст шлунка, — це свідчить про те, що в нього потрапили токсини, і організм намагається позбутися від них.

Стандартний шлях позбавлення від нудоти в цьому випадку – це позбавлення від наслідків інтоксикації:

— промити шлунок, викликавши блювання;

— клізма;

— прийом сорбентів;

— сувора дієта.

Очищення організму від токсинів спричинить і купірування нудоти.

Нудота може свідчити про пухлини

Нудота – поширений сигнал про те, що в організмі виникло новоутворення, і, можливо, воно навіть носить злоякісний характер. Ця нудота – виснажлива, тривала, її неможливо зняти ні м'ятними пігулками, ні нашатирним спиртом.

Найчастіше це пухлина, яка розташована в шлунку. Це може бути поліп або інше новоутворення, яке механічно звужує прохід в кишечнику, що і викликає нудоту.

Таку нудоту неможливо прибрати таблетками або дієтою. Необхідно термінове звернення до лікаря та прийняття усіх необхідних заходів для одужання, можливо, навіть проведення операції.

Нудота як ознака хвороб органів шлунково-кишкового тракту

Нудота часто є ознакою наявності запальних процесів в органах шлунково-кишкового тракту, зокрема, гастриту, виразки шлунка, дуоденіту, цирозу печінки, ентериту, апендициту. Характерним є те, що в цих випадках нудота проявляється після прийняття їжі або при нападах голоду.

Повністю усунути нудоту в цьому випадку вийде лише при повному позбавленні від основного захворювання. Експерти розповіли про причини темних кіл під очима

Нудота як ознака інфаркту

Різко і безпричинно виникла нудота – один з характерних ознак підступає інфаркту міокарда. Оскільки нижня стінка серця розташовується безпосередньо над шлунком. Крім того, шлунок і серце розташовують загальною автономною системою нервових сплетень (вегетативною іннервацією). Як наслідок, якщо у людини виникає порушення роботи серцевого м'яза, а тим більше — інфаркт міокарда, та ще й з пошкодженням, яке локалізується на його задній стінці, то мозок посилає сигнал помилково не в серце, а в шлунок, що і проявляється в різкому напад нудоти.

Нудота при інфаркті завжди супроводжується болем за грудиною, тому її важко сплутати з якоюсь іншою. Такі симптоми свідчать про наближення серцевому нападі, а, стало бути, візит до лікаря краще не відкладати.

Часто приступ розвивається на тлі недавньої активної фізичного навантаження, або навіть під час неї – під час тренування або при сходженні по сходах, під час сільськогосподарських робіт. В цьому випадку слід не продовжувати активність, прийняти горизонтальне положення, викликати "швидку" і прийняти таблетку нітрогліцерину.

Нудота як ознака порушень роботи мозку

У деяких випадках напади нудоти свідчать про порушення мозкового кровообігу, які можуть бути викликані:

— розвитком новоутворень;

— геморагічному інсульті (крововиливі мозку);

— ішемічному інсульті (інфаркт мозку).

Оскільки череп не здатний розширюватися, то виникло новоутворення у вигляді пухлини, обширного крововиливу або набряклості не знаходить виходу, збуджуючи нервову систему, що, зокрема, проявляється у вигляді нудоти і блювоти.

Зняти з'явилася внаслідок цього нудоту можливо тільки лікуванням основного захворювання.

Нудота - часта ознака вагітності

Нудота вранці у жінки — частий ознака того, що у неї наступила вагітність. Ранкові токсикози свідчать про намагання організму адаптуватися до з'явилося в ньому плоду. Повністю від вагітної токсикозу організм зможе сам, коли через деякий час свикнется з цим новим станом організму, з тим, що в ній зароджується нове життя.Категория: Здоровье