Користь і шкода капучіно: медики розповіли всю правду


Опубликованно 11.07.2018 03:05

Користь і шкода капучіно: медики розповіли всю правду

Новини шоу бізнесу: Мало хто знає, як насправді впливає на організм кави з молоком.

Люди діляться на два типи - ті, хто п'є каву з молоком (капучіно, латте і т. д), та інші, віддають перевагу чорний натуральний кава.

Ні для кого не буде новиною рекомендація лікарів щодо дозування кави в день. Медики радять випивати 1-2 чашки і то, тільки в першій половині дня, інакше безсоння не уникнути.

Це стосується будь-якого виду кави, тобто, незалежно від того, додавали в нього щось чи ні.

Корисний чи капучіно?

До складу капучіно входить кава і молоко, а також цукор. Якщо розглядати кожен з цих продуктів окремо, виходить наступне:

кава - бадьорить, тонізує, стимулює перистальтику кишечника, прискорює метаболізм, підвищує артеріальний тиск, що добре для гіпотоніків;

молоко - насичує організм полочными бактеріями, білками і кальцієм;

цукор - підвищує рівень глюкози в крові і стимулює роботу мозку, але тільки в тому випадку, якщо це чайна ложка, а не відразу 2-3.

Як би це прикро не звучало, але коли ці інгредієнти змішують в одній чашці, то нічого корисного вони принести вашому організму вже не в змозі.

Правда, варто відзначити, що чашка капучино для багатьох людей, особливо представниць прекрасної статі, є улучшателем настрою.

Як капучіно може нашкодити здоров'ю?

При змішуванні казеїнового білка з молока з в'яжучими речовинами кави утворюється якась субстанція, яка практично не засвоюється в ШКТ.

Навіть при підвищеній кислотності шлунка швидко переварити цю субстанцію не вийде і якась її частина може так і залишитися в органі, що абсолютно небезпечно для нього.

Медики стверджують, з-за регулярного вживання кави з молоком у великій кількості може сильно постраждати шлунок, причина чого описана в попередньому реченні, а його здорові клітини можуть трансформуватися в ракові.

Висновок такий: пити можна і капучіно і будь-який інший вид напоїв, в основі яких лежить мелену каву, але не більше двох чашок в день.Категория: Здоровье