Дієтологи розповіли, як правильно харчуватися влітку


Опубликованно 10.07.2018 01:15

Дієтологи розповіли, як правильно харчуватися влітку

Новини шоу бізнесу: Ці поради допоможуть вам навчитися вилучати максимум користі з літнього меню.

Влітку всім нам надається можливість харчуватися повноцінно і витрачати при цьому не так багато грошей, як взимку. До того ж, більшість літніх продуктів - низькокалорійні, так що їх можна використовувати в якості основи дієти і скидати зайву вагу шкоди для здоров'я.

Дієтологи назвали головні правила харчування в літній період:

Пити більше води. Особливо в спеку. Вода очищає судини і організм від накопичують в них шкідливих продуктів, постачає кисень до тканин і клітин, а це дуже корисно для організму.

Забудьте про смажених продуктах. Картопля, м'ясо та інші смажені продукти постачали вам енергію взимку, а зараз вона ні до чого, бо якщо і є щось жирне, горіхи, авокадо, рибу, морепродукти, де містяться поліненасичені жирні кислоти.

Основа раціону - свіжі продукти. Овочі, фрукти, ягоди, зелень - все це має в буквальному сенсі слова заповнити щоденне меню на 70%.

Готуйте перші страви з сирих овочів і зелені. Вітамінізований гаспачо і будь-який інший свіжий супчик принесе багато користі імунітету і фігурі.

Не вживайте алкоголь. Насправді, пиво не втамовує спрагу, як і будь-який інший хмільний і газований напій. До того ж, за рахунок газів наноситься збиток печінки. А висока калорійність - запорука кругленького живота. Тому, якщо ви хочете за літо оздоровитися і зміцнити свій імунітет, бути може, схуднути, алкогольних напоїв в раціоні бути не повинно.

Прислухайтеся до порад експертів, завдяки чому ваше здоров'я стане міцним і стійким.Категория: Здоровье