Експерти назвали найбільш ефективні методи від головного болю


Опубликованно 09.07.2018 00:15

Експерти назвали найбільш ефективні методи від головного болю

Новини шоу бізнесу: Ці методи дозволять усунути біль у голові без таблеток.

Всім відомо, що часто приймати знеболюючі препарати не корисно для здоров'я, тому людям, що страждають від частих головних болів нічого не залишається, як навчитися справлятися з неприємними відчуттями самостійно.

У народній медицині є багато способів боротьби з головними болями, але практично всі вони побудовані на відвари з лікарських трав, яких просто може не виявитися під рукою.

Пропонуємо п'ять перевірених методів від болів у голові, якими можна скористатися в будь-який момент:

Самомасаж голови і шиї. М'які неспішні погладжування голови від лоба дозволять посилити кровообіг, а масаж шиї зніме напругу з хребців, за рахунок чого повністю відновиться те крові і голова перестане боліти. Вся справа в тому, що як раз уповільнене кровопостачання головного мозку і дефіцит кисню, а також поживних речовин, є однією з найбільш частих причин виникнення болю.

Лягти поспати. Звичайно, для більшості людей цей метод здасться дивним і неможливим, тому як на роботі виспатися ніхто не дозволить. Але голова може розболітися з-за нервового перенапруження і нічого вам не допоможе, поки ви не розслабитеся.

Контрастний або теплий душ. Цей спосіб зніме напругу з м'язів і посилить кровообіг по всьому тілу. Точно також ефективно знімають головний біль миття волосся або прийом теплої ванни з морською сіллю.

Випити прохолодної води 1-2 склянки. Зневоднення - це свого роду кисневе голодування мозку, що стає причиною сильного головного болю. Щоб позбутися від неї або попередити її появу, слід пити по склянці води щогодини протягом дня.

Медитація під шум прибою або спів лісових птахів. Людині потрібно відволіктися, заспокоїтися і переключити свою увагу від головного болю. Зробити це можна, включивши спокійну музику, закривши очі і представивши якусь приємну картинку перед собою. В такому стані досить постояти 10-15 хвилин. Правда, головний біль не пройде, якщо причина полягає в зневодненні або кисневому голоді мозку.

Кожен раз пробуйте окремо один із запропонованих методів від головного болю, можливо, вам вдасться знайти той, який стане для вас паличкою-виручалочкою.Категория: Здоровье