Sony напередодні анонса вирішила змінити дизайн свого флагмана


Опубликованно 13.06.2018 02:50

Sony напередодні анонса вирішила змінити дизайн свого флагмана

До презентації Xperia XZ2 залишилося трохи більше тижня, а Sony відправила в FCC лист, в якому попросила скасувати раніше видане схвалення на випуск нового смартфона.

На майбутній виставці Mobile World Congress 2018 26 лютого компанія Sony має представити новий флагманський смартфон (можливо, Xperia XZ2). Але його випуск під загрозою зриву: Sony услід за LG вирішила переробити флагман напередодні анонса. Що сталося

Японська компанія відправила у Федеральну комісію із зв'язку США (FCC) лист, в якому попросила скасувати раніше видане схвалення на випуск нового смартфона.

Виробник, як виявилося, змінити дизайн пристрою. Що саме перероблять у флагмані (чи це будуть кардинальні зміни в зовнішньому вигляді або, наприклад, додавання 3,5 мм роз'єму) — у листі не вказують.

Sony лише запевнила федеральне відомство, що смартфон був анонсований і поки не продається ні в одній країні. Що відомо

За чутками, Sony Xperia XZ2 оснащується панеллю Full HD+ (2160?1080 пікселів) зі співвідношенням сторін 18:9. Серцем смартфона став топовий процесор Snapdragon 845. Флагман буде мати 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті. Інформації про камери немає, але представники Sony вже натякали на здвоєний модуль.

Чи встигне Sony переробити флагман до MWC 2018 — покаже час, але до презентації залишилося трохи більше тижня.

Джерело: Xperia BlogКатегория: Мобильные Технологии